Přejít na výpis diskuzí

Michal Zelenka

OSOBNOST 30.7.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • herec.

  • herec.

  • herec.

  • herec.

  • druhořadý český herec,není to žádný Michael Douglas či Brad Pitt!

  • To je aspoň normální člověk!!!
  • Michal a manželství

    Jak tady píšete, tak možná vede spořádané manželství, ale moji jednu kamarádku neustále nabaluje *5*
  • Re: vyska

    Co je, chcete s ním měřit svoje malé sebevědomí ?
  • Kde bydli?

    Nevite nekdo, kde bydli? Potkala jsem v Cakovicich bud primo jeho nebo bratra :) Hrozne podobny mu byl.
  • Gratulujeme

    Gratulujeme rodičům k malému Vojtíškovi a také ke svatbě a Vojtíškovi k rodičům. Když soudíme podle maminky, tak jsou určitě super. Pavli, když jsi jela do Prahy na konkurs na Heřmánky, tak Tě určitě nenapadlo, že se dostaneš tak daleko, že. Pozdrav z Dobrušky a okolí posílají Lukáškovi. *3*
  • ywettelove

    Věechno neeeeej

    Všechno nejlepší k narozeninám:-) *14* *14* *14* *3*
  • vyska

    AHoj. Měl bych jeden dotaz: Kolik měří pan Zelenka cm?
  • Re: Re: Michal Z.

    je hezkaj michal zelenka
  • ywettelove

    BOŽSKÉÉÉÉJ!!!

    můj úplne nejoblíbenější českej herec...zbožnuju ho...a strašně ráda bych ho někdy viděla na živo.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MTMMR

    Je naprotsto skvělý!!! V seriálu Ošklivka Katka hraje Marka Stránského... a vyzařuje z něj úplný sex-appel*14*. Škoda jen, že má menželku a nedávno se mu narodilo dítě *3* *9* *8*
  • ..

    Je fajn!Sem byla na jedný akci kde byly i herci ze serialu Ošklivka Katka...Je fatk příjemný sem se s nim vyfotila a se mi podepsal (na břicho) *1*
    Víte že hrál i v Ulici toho Honzu? Teda on už tam ted nehraje protože je jakoby mrtvej....
    Jinak ve fanklubu už jsem taky *3*
  • Sám sebou

    Má v sobě oheň i vodu.Voda hasí,ale oheň v jeho případě nepálí,ale hřeje.Méně vody a více ohně,ale ani bez vody není život.
  • Michal Zelenka

    Michal hrál přece i v Horákových !!! Filipa *1*
  • sladký zrzounek

    Něco z něj vyzařuje.Asi bude opravdu na výši, protože sebevědomím nehýří.Pokud mě zrak neklame v posledním obsazení v O.K., že by sladký zrzounek ?Ty hnědé vlasy měly asi zdrsnit, ale to by byla škoda.
  • Jen herec...?

    Michal Zelenka je podle mě nejen dobrý herec, ale především vzdělaný a inteligentní člověk s velkým přehledem. Vyniká svou skromností, vstřícností a slušností. Osobně jsem ho viděl i pozici moderátorské a to je myslím také jeho parketa. Nechci ho porovnávat, ale jeho styl moderování není šoubiznisová trapárna ale seriozní vystoupení, tak jako jsme zvyklí například u Marka Ebena.
    Michale vytrvej! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit