Přejít na výpis diskuzí

Michala Hergetová

OSOBNOST 8.8.2012 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to vypadá, že nám Míša z obrazovky už nadobro zmizela , snad se jí bude v průběhu přestávky dobře dařit a vrátí se. Kdyby místo ní zaskakovala Zuzana Tvarůžková tak by mi to vůbec nevadilo, naopak. Patří mezi nejkrásnější moderátorky, které ČT má. Moc nechápu proč vůči ní má tolik lidí averzi, krom toho, že je nádherná tak dělá svojí práci dobře. Vůči některým politiků je nutné být tvrdý a neuhnout z položeného dotazu. Když se kroutí jako žížaly tak je nutné je maličko podusit, což Zuzana dělá skvěle.
  • Škoda. Raději měla zmizet Tvarůžková.
  • Ej děvucho, tobě se asi něčeho nedostává ...
  • Škoda, že tak na rok zmizí z obrazovky (ale má recht, 2 děti jsou super). Snad ji nevyštípe Kroužková ze Studia ČT24 a flek v 90´ jí taky zůstane. Je jediná, která mě udrží u "skvělé" České televize. Krásná, podmanivá ženská.

    26/3 2017
  • Dneska vypadá Míša naprosto luxusně. Díky nádhernému oděvu plně vyniká její krása. Opovažte se její překrývat většími titulky *3* .
  • pekna zenska zdravim *14*
  • Neměl bys takhle mluvit o svojí matce. Dokonce ani ona si to nezaslouží, i když už na svět přivedla něco jako seš ty.
  • Zvýrazněný horní ret působí lascivně.Méně je více.Cukrbliky a zvedání obočí nepůsobí profesionálně.
  • Zdroj?
  • Je to bejvalá šlapka,ale jinak v pohodě.
  • Vítečková je patrně dokonale informována, stejně tak je schopna plynulého projevu. A řeknou mi, pro jakou televizi pracujou? Že jsem je zatím nikde neslyšel ani neviděl. Že oni budou závistivá nehezká bréca, absolventka Vysoké školy života, která umí jen kydat špínu na ty úspěšnější, krásnější, lepší?
  • Je to opravdu krásná žena, ze které se podlamují kolena. Oblečení je vždy dokonalé a dle poslední módy. Ideální žena pro módní přehlídku. Bohužel, jako novinářka sotva průměr. Projev poněkud zadrhávající, časté přebrebty a informovanost kusá. Teď jsem ji poslouchala o školství, o kterém toho moc neví, a možná může vycházet pouze z faktu, že chodila do školy. Věřím, že chodila.
  • Dneska to Míše v 90´a následných zprávách ve 23:00 velice sluší. Opravdu překrásná žena, ze které se mi podlamují kolena *14*.
  • Podle mého vkusu je to zdaleka nejkrásnější žena v ČT. Když ji vidím tak
    ani nedokážu vnímat c říká. Prostě nádhera k zbláznění!
  • Nadherna to zena.
  • Nejkrasnejsi moderatorka na Ct.
  • Míša měla narozeniny, přeji dodatečně vše nejlepší a hodně zdraví a štěstí *14* .
  • Velice milá moderátorka a co si budeme povídat i luxusní ženská, její výstavní dekolt je ozdobou vysílání.
  • Míša je podle mě super moderátorka,má profesionální vystupování,je krásná,vypadá sexy,je radost slyšet zprávy nebo diskuse na čt 24 v jejím podání,přeju jí hodně ůspěchů v její práci a štěstí v osobním životě *3*
  • díky, jste mým denním potěšením-děda,LBC- 92 let, ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit