Přejít na výpis diskuzí

Michel Teló

OSOBNOST 21.11.2011 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Terezku: pro tamtu šprtku
    Jsi šprtka.
    Nebyla jsi zatím na jeho koncertě a já tam byla 3krát.
    Seznámila jsem se s nim na jednom z jeho koncertů.
    hečheč *12* *1*
  • terinko268 sem tvoje velka obdivovatelka strasne te mam rada chodim na vsechny tvoje koncert.Ten komentař se ti povet, si nej nejlepší tak si toho važ.A ty ostatní lidi neposlouchej.

    *15*
  • Pro tu Terezku *16*
    Mě je jedno co si o mě říkáš ale jsem starší než ty.
    Jsi doopravdy(nebudu psát co)
    Jsi šprtka.Nejsem jeho manželka ale to nevadí.Byla jsi na jeho koncertě nebyla tak buď ticho jasný.
    Ty se na jeho koncert stejnak nedostaneš protože seš chudá hahahahaha *1*
  • Nechápu ty, kteří tu píšou oooo Michel je tak hnusnej oooo málem jsem ze z něho poblila ooooo on je tak teplej..... Nikoho to nezajímá my taky nepíšeme jak jsou ostatní nechutní tak to jsem nepište!!!!
  • vše nej k narozeninám
    *3*
    • ja ti vsetko naj ti si moj fada *14*
  • Všechno nejlepší !!!! Jsi super a krásnej !!!!! *14* *14*
  • :D:D:D to je tak vtipný číst ty komentáře tady na Osobnostech :D teď možná taky budu vypadat jako puberťačka, ale terinko 268 když je ti 29 let, neměla by ses na to i chovat ?? :D
  • Všechno nejlepší k narozeninám.


    (PS:sice mi není 29 let, jak jsem tam četla, ale Michel Telo je skvělý zpěvák. Ale nemusíte si v té diskuzi psát takový sprosťárny. No a co, že jsem šprtky. Já jsem velká šprtka, mám ve škole samý jedničky a to jsem na gymplu. Ale to, že jsme šprtky ještě neznamená, že ho nemáme mít rády. Nebo že kvůli tobě máme poslouchat jiného zpěváka, stejně není tvůj. Jeho manželka rozhodně nejsi.) *12*
  • on je naj na svete je skvelý fantastický... a takto by som mohla pokračovat do nekonečna proste je naj *3* *2* *1* *14* *15* lepšieho nepoznám
  • vy ste fakt hrozny A nesnasim vas.
    pisete sem jak ho znate jak za nim pojedete ale ani jedny z vas se to nestane.
    A kolik vam je vubec?
    me je 29 let.
    vy ste urcite mladsi samy sprtky. ja sem z vás nejlepší. tak si na me dejte bacha.
    sprtky dal to radsi nechci psat je to dost sprosty
    zdravi ta nejlepsi holka tady s ty diskuze
    • Hele co si tady o sobě jako myslíš O.o že jsi ta nejlepší nebo co ??? Radši se zklidni ....a teda proč jsi za Michelem nejedeš sama no hmm.... A co je na tom, když je někdo šprt aspoň v životě něco dokáže a ne jak ty!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit