Přejít na výpis diskuzí

Michel Teló

OSOBNOST 21.11.2011 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14*
  • Takže, admin mi zakázal napsat to slovo na b...Čili je to zas...nej buzer....nt... A vy máte dost, protože skrytý význam je ne Teló.... Ale tělo na tělo, aby to frčelo, nejlíp s nějakým jiným buzera....tem. Co dodat, běžte na box, podívejte se na CHLAPY *12* a pak přijďte. Hele, Kal...ár ho taky miluje, ale to už je porucha psychiky... Já na ní zapracuju, vy zapracujte na sobě... Adio šu...íni!!!Avaterka, piiiiii.....ooooooo
    • Tady to by mohl napsat jenom deb.l a nebo buzarent a jak to tak ctu tak ty jsi oboji dohromady *16* *16* *16* *16*
    • Někdo snad žáryl xD
  • jo má mazo písničky a myslela sem si že je mu tak 25 *3*
  • Michela se nedá nemilovat je krásnej a dokonalej nej song Ai se eu te pego a If I Catch You *14* *14* *14* *14* *14* a samozřejmě všechny ostatni už by mohl být v České republice
    • Brzo bude v Evropě - koncem února v Portugalsku a Anglii a začátkem března v Nizozemsku, Španělsku, Švýcarsku a Itálii. Česko nic :(
      • Mohol by prísť aj na slovensko *14*
    • No to teda jo protože Michel má Ty nej nej nejlepší písničky....
  • to právě nevím :) a chtěla bych to teda vědět tak nádherný kluk a nemít přítelkynino já newím *14* *14* *14* *3* *3* *3*
    • Co? Proč řešíte přítelkyni? On je v Brazílii a ty v srdci Evropy :-)
      Nechtěla by jsi radši mě? Já přítelkyni nemám ;-)
  • ma pritelkyni??
    • Minulej tejden se rozvedl *3*
  • já ho miluji on je tak sladký ! :) *14* *14* *14* *14*
  • jeho písničky jsou úplně super *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • AI SE EU TE PEGO..je ta nejlepší píseň kterou jsem kdy slyšela...má krásnej hlas a jak se směje...je nejlepší *14* *14* *14* *14*
  • je strasne roztomilej a ten usmev upa nejlepsejsi a ta pisnicka ai se eu te pego je proste nej .....BOŽÍÍ *3* *3* *3* *3*
    • NO né asi... Zbožňuju ho *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit