Přejít na výpis diskuzí

Michel Teló

OSOBNOST 21.11.2011 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro tu Terezku *16*
    Mě je jedno co si o mě říkáš ale jsem starší než ty.
    Jsi doopravdy(nebudu psát co)
    Jsi šprtka.Nejsem jeho manželka ale to nevadí.Byla jsi na jeho koncertě nebyla tak buď ticho jasný.
    Ty se na jeho koncert stejnak nedostaneš protože seš chudá hahahahaha *1*
  • ja ti vsetko naj ti si moj fada *14*
  • Nechápu ty, kteří tu píšou oooo Michel je tak hnusnej oooo málem jsem ze z něho poblila ooooo on je tak teplej..... Nikoho to nezajímá my taky nepíšeme jak jsou ostatní nechutní tak to jsem nepište!!!!
  • Hele co si tady o sobě jako myslíš O.o že jsi ta nejlepší nebo co ??? Radši se zklidni ....a teda proč jsi za Michelem nejedeš sama no hmm.... A co je na tom, když je někdo šprt aspoň v životě něco dokáže a ne jak ty!!!!!
  • vše nej k narozeninám
    *3*
  • Všechno nejlepší !!!! Jsi super a krásnej !!!!! *14* *14*
  • :D:D:D to je tak vtipný číst ty komentáře tady na Osobnostech :D teď možná taky budu vypadat jako puberťačka, ale terinko 268 když je ti 29 let, neměla by ses na to i chovat ?? :D
  • Všechno nejlepší k narozeninám.


    (PS:sice mi není 29 let, jak jsem tam četla, ale Michel Telo je skvělý zpěvák. Ale nemusíte si v té diskuzi psát takový sprosťárny. No a co, že jsem šprtky. Já jsem velká šprtka, mám ve škole samý jedničky a to jsem na gymplu. Ale to, že jsme šprtky ještě neznamená, že ho nemáme mít rády. Nebo že kvůli tobě máme poslouchat jiného zpěváka, stejně není tvůj. Jeho manželka rozhodně nejsi.) *12*
  • on je naj na svete je skvelý fantastický... a takto by som mohla pokračovat do nekonečna proste je naj *3* *2* *1* *14* *15* lepšieho nepoznám
  • vy ste fakt hrozny A nesnasim vas.
    pisete sem jak ho znate jak za nim pojedete ale ani jedny z vas se to nestane.
    A kolik vam je vubec?
    me je 29 let.
    vy ste urcite mladsi samy sprtky. ja sem z vás nejlepší. tak si na me dejte bacha.
    sprtky dal to radsi nechci psat je to dost sprosty
    zdravi ta nejlepsi holka tady s ty diskuze
  • je *3* nejlepši *1*
  • Is that guy *3*
  • teplo, dědečku, teplo, mrazíčku!
    a VELKÝ!!!!!!!
  • michal je uzasnej
  • Je prostě super miluju ho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *5*
  • Mám jeho album Na balada a moc se mi líbí. Michel je můj idol a rád zpívám jeho písničky.Až budu velký, chtěl bych být jako on. Zatím je mi 8. *4*
  • OndriisekxD
    Bara Bará Bere Beré dobrý
  • tello je na kamaradske vlne se vsemi brazilci po celem svete ,tak jak je braz.natura v hudbe ,ve fotbale ,v zivote.. vsimnete si ,ze jeho tanec po oslave golu provadi vzdy brazilec nebo je v jeho prime blizkosti.. uci to nas evropany :-!SSSSSDDD
  • ty ludia ktorý píšu že je hnusný a atd. tak to neni pravda a keby, že to povie na jeho idola tak by sa mu to nepáčila a spravil vaám volačo nie tak nanho nenadávajte!!! *16*
  • Mischel je ten nejrásnější a nejlepší zpěvák na světě !!! A kdo má na něho náky kecy at to napíše mě a já mu ukážu to je moje láska ... miluju Ai Se To Pego !! miluju te a najdu si te v Brazílii!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit