Přejít na výpis diskuzí

Michel Teló

OSOBNOST 21.11.2011 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on je prostě k nakousnutííí :P *14*
  • jj je asi volnej holky *1*
  • Já myslela že mu je tak 17 ale co už i tak je sladkej :P Zbožnuju ho :D at si říká kdo chce co chce.......Hele a on se stou svou manželkou fakt rozvedl A NEMÁ PŘÍTELKYNI?
    • Má přítelkyni
  • michel je dokonalej a krásnej miluju ho a jeho písničky *14*
  • Pište si co chcete, třeba jako fůůj apodobně... *8* Ale pro mě je DOKONALEJ *14* ... ,) ,)
  • Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj *1*
    • Ty si fuuuuuj twl! ... zalez a už nevylejzej kundí hlavo
  • nepoznate niekto nahodou meno toho típka co mu hra v klipoch doprovod na akordeon???dakujem za info..a je to fakt fasa kapela a spevak!!!klobuk dole
    • drž hubu
      • ty jeblinoooooo
  • jo uplne bozi ja ho tak miluju to je muj idol proste je krasnej *15*
  • Ja furt poslouchám jeho jednu hezkou písničku Ai seeu te pego!Je prostě boží mě se tak strašně líběj jeho písnicka ale tamte je nejhezčí *14* *14* *14* *14* *2* *1* *15*
  • Já ho tak strašně moc miluji já ani nevím jak to mám napsat pn je úplně sladký a já anii nevím jak to mám dál naopsat pořád jen poslouchám jeho písničky ničí jiné já prostě nemůžu z toho jak je krásný *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A míoc si přeji aby sem ho potkala na živo nebo na nějakém koncertě ale tak kdoby jel do Brazílie nebo Španělska já teda jo ale to jen aby sem viděla michela telá
    • nechci tě naštvat ale ja bydlim v ČR a moji rodiče se rozvedli a tata bydlí ve španělsku a ja sem španělka no a každý letní prazdniny letim do španělska a možna taťku přemluvim a by mě vzal na koncert ale přeju ti to taky ;)) *7*
      • Ahoj,
        chtěla bych se tě zeptat zda neplánuje Michal Teló koncert v čechách nebo v okolí??Díky za odpověď Katka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit