Přejít na výpis diskuzí

Michelle Rodriguez

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Koho sme mali vydiet jeho???Ale nasiel som niekoho kto sa na nu velmi podobá Bianca Collins nie je taka husta ale je roztomilá...
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        JÁ SE ALE PTALA NA HANSE... *9* *9* *9*
  • Michelle

    Je to výborná herečka mezi těma unylýma blondýnama se neztratí *4* .Prostě supr! *15* *15* *15* *3* *3* *3* *5* *5* *5*
  • nový film

    Halooooo ,nazdárek...vie niekto o nejakom novom filme z ňou????????Strasne ju chcem zase vidieť....áááááááááááá áááá *15* *3* *14*
  • Michelle

    Jojo hrála v BloodRayne a tam taky umřela :( a ve SWATU taky hrála tam jí jen postřelili... Ona je hustá, je to drsňačka, takovej rebel, z hodně škol jí vyhodili a nenechá si do ničeho kecat... postava je upe nejlešpí!! Ve LOST jí zabije Michael, hajzl jeden... drsňačku hraje ale je i drsňačkou a pozor, už měla i něco s holkama ... Já jí žeru a vidim se v ní *14* taky hrála v Rychle a zběsile...
    • Re: Michelle

      Jo já se v ní vidím taky když se kouknu do zrdcadla,ale i chováním.A navíc není to jen drs%načka za kterou ji všichni máte.Jo a mimochodem umí celkem hezky zpívat. *4* *3* *5*
    • Re: Michelle

      *14* Vidis sa v nej to sana nu aj podobáš!!!!!nevies niejake jej nové filmy??? *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Michelle

      Nevim proc ale tady je napsano ze hraje jenom v lost a rychle a zbesile pritom hrala jeste ve rychle a zbesile 2, swat, BloodRayne, Resident Evil 1(tam taky umrela) a Osudove leto a ja nevim co este....
      • Re: Re: Michelle

        JO ale v Rychle a zběsile2nehrála *13*
      • Re: Re: Michelle

        v rychle a zbesile 2 uz nehrala
  • Michell :)

    Michell je strašně sympatická je taková jaká je a na nic si nehraje(tím nemyslím role) Opravdu je skvělá,sice drsňačka ale prostě v sobě má něco co se nedá popsat... a má velký charisma :) *5* *5*
    • katy-3

      Re: Michell :)

      Sorry je to Michelle a ne Michell ty píííííííííííp!!!!!!!!!!! ! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      seš bbá že to ani newíš !!!!!
    • Re: Michell :)

      Jo s tím že má velký charisma máš pravdu,ale jak můžeš vědět že je sympatická. I když já si to taky myslím. *3*
  • no fakt

    je to borka, ale ve LOST má trapný dabing jak nějaká...ten hles mi tam nesedí *8*
    • katy-3

      Re: no fakt

      Hm ale bohužel ten hlas má i v Residentu Evilu ale je to takovej drsnáckej hlas a ten se mi k ní nelíbí !!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *9* *9* *9*
      • Re: Re: no fakt

        yop yop máš recht ona má sice trošku chraplavější hlas ale né určitě takej jako v LOST jinak na všechny její filmy už koukam v aj je to lepší teď dávaj zase LOST a já na ně začala koukat až vod 2 řady ta 1 mě nebere škoda že jí zabijou :-(
  • nazor

    Michelle je nejlepsi herečka jakou znam!!
    • Re: nazor

      Na to ze hraje drsnacku je moc hezka :)
  • Je to KUS ŽENSKÝ
  • rain
    Mělo by se sem přidat že bude hrát v Resident Evil Retribution :)
  • ...

    je to uzasna herecka .. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit