Přejít na výpis diskuzí

Michelle Trachtenberg

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim napiste mi v kterych filmech jeste*10* hrala na muj mail(hanickastankova@seznam.cz)jeji film princezna ledu se mi strasne libil.sama chodim do krasobruslarskeho krouzku uz nekolik let a strasne me to bavi*14*.prosim napiste mi nekdo:-) *4*
  • :)

    Její filmografii myslim můžeš nalézt kdekoliv na internetu s trochou hledání, ale na CSFD.cz určitě bude taky. Pokud jde o můj názor na herečku tak... co bych si tu nalhával, prostě je moc hezká. Talentem a super rolema ve filmech mě teda vůbec neoslovila, ale co, pěkně se na ní dívá ;) I to se cení :)
    • bunnymir

      k

      ja jsem s ní viděl pouze Eurotrip... tam zrovna nebylo dvakrát co k dobrýmu odehrání...ale musim řict že sem se do ni zblaznil.. *14* *14* *1*
  • hele

    michal je prostě nej,super.....nevíte v kterých ještě hrála filmech??(napište to sem nebo mi písněte na e-mail....díky moc papa *3* *3*
  • stember

    znovu 17

    prosím přidejte tam ještě film Znovu 17 v tom taky hrála...=)
  • neej herečka

    joooooooo michelle je neeej *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • Super

    Michelle je opravdu skvělá herečka (a navíc i hezká). Myslím si, že se neustále zlepšuje, stává se známější a nepřipadá mi jako rozmazlená a nafintěná celebrita. *4*
  • Mechelle je upe nej!!!

    Michelle je upe nej!!!Upe nej ze všech nej!!! *4* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *14* *14*
  • tamprencee

    milááá michelle

    vše nej nejnej, *14* *14* *14* štěstí zdraví lásku nej *15* *15* *15*
  • piper002

    Happy Birthday

    Přidávám se a přeju Michelle všechno nejlepší:))
  • happy

    vsecko nej nej... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit