Přejít na výpis diskuzí

Mickey Rourke

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Teraz Steven Seagal, Van Damme aj Mickey Trúbka sú odpad už herci, môj názor

  • MartinDyntar

    Nesouhlasím s tebou Luky, Steven Seagal má jako herec a člověk nesmírnou osobní sebekázen jako málokdo z akčních hercu má své emoce plně pod kontrolou a rád jedná s chladnou hlavou a s ledovým klidem - toho je schopný z akčních hercu málokdo, krom toho má zvláštní výcvik, kdy pracoval pro CIA anebo dnes pro FBI, nevím kolik je dnes na tom vlastně pravdy, protože sám Steven Seagal spíše se k tomu nerad osobně vyjadřuje a raději o tom osobně před novináři mlčí. Věnuje se i japonskému náboženství šintoismu. Je japonskou kulturou hluboce inspirován a silně ovlivněn. Netypický američan, považuji ho za spíše charakterního člověka a vubec neva že už filmy přece netočí, ty by jsi je osobně Luky natáčel ve vysokém duchodovém věku?!! Myslím že nikoliv. Seagal natočil dost filmu a je s tím evidentně sám spokojený. Tak co by jsi Luky neodpočnul. A to že přibral na váze je jeho osobní věc, po tom nikomu myslím už nic není. Takže Seagala prosím neurážejte, není to přece osobně špatný člověk.

  • Luky1987

    Mickey Trúbka je presne ten istý prípad jako Steven Seagal a Van Damme, vyhaslé hvezdy už dávno!

  • Luky1987

    Zkrachovalá existence : presne to je Mickey Trúbka🤮

  • Smyslna orchidej s nim je pohadka na dobrou noc.Taky bych s nim neco takoveho klidne prozila.Byl to krasnej CHLAP.Takovyho mit tak jsem spokojena jak zelva.
  • Re: můj nejlepší herec

    (Ne)smyslná orchidej je skoro nekoukatelná, jaká to je sračka a Mickey, kterej byl svýho času fakt kusanec - s tím souhlasím, je tam nepředstavitelně slizskej a nechutnej...ale proti gustu... *3*
  • Re: bullet

    Ahoj, to nevím, ale titulky k němu rozhodně na titulky.com jsou...a origoš to máš beztak lepší *9*
  • bullet

    super film bullet nevite nekdo jestli je v cestine?
  • chybý tu film bullet-střela

    Chybý tu film bullet česky střela z mickey rourke supér film o drogách a hraje tam i tupac
  • můj nejlepší herec

    nejkrásnější herec z osumdesátých let ve smyslné orchideji moc pěkný filmeček a ty se tam pěkně hodíš a škoda že vám to ještě splu nevydrželo s carré ottis ,Rourke miluju tě!!!!
  • Rourke je borec

    V osmdesátejch nádhernej chlap, ale tahle charismatická mlátička, co vypadá jak sešlapaná PETka natažená na skřipec, mi ho stejně pořád připomíná. Je to frajer. Motorcycle boy REIGNS a Henry Chinaski rulezz! A Ram Jam a Marv! Je to holt ranař, co má nejen dobrej pravej hák, ale navíc se nebojí říct, co si myslí o Hollywoodu a všech těch jeho celebritách (děsný slovo).
  • chybí tu film

    chybí tu film ANGEL HEART 1987 - hlavní role (aspon mě se ve filmografii nezobrazil)
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *14* *14* *14*
  • Rourke je nejlepší !

    všechno nejlepší , Mickey Rourke je můj vzor herec a boxer nejradsi ho mam v HARLE DAVIDSON , SEJMETE CARTERA , DOUBLE , TEAM , HOMEBOY . *16* *5*
  • Happy B-day

    Všechno nejlepší,Miky:-*
  • vaxi, co meleš?

    Odbarvená mlátící blondýna byl jen ve filmu Wrestler, jinak vypadá docela normálně. Pět let profi boxu, drogy, chlast a několik podělaných plastik obličeje na tobě známky zanechá. Já myslím,že vzhledem k jeho věku vypadá dobře a ta jeho muskulatura je drsná. Je to chlap s velkým Ch, žádná navoněná hollywoodská buznička. Mickey navždy !!!
  • no tak nevim

    Lidi, to byl tak pěknej chlap, a teď co jsem jej viděla v televizi, tak si uplně změnil vzhled. Stala se z něho mlatící mašina v ringu. Boxuje, to vlastně vite, nechal si narust dlouhe vlasy, je z něj odbarvena blondýna, a tělo ma sice samy sval, ale v jeho pripade????? Nějak nemůžu posoudit jestli je to pěkný nebo ošklivý ty jeho svaly. Doufam, že v hlave si uchoval po té změně svého imič mozek s rozumem, že nema v té kebuli taky takový sval jako má na tělě.
  • miluju ho

    Miluju ho - je squelej! Má všechno, co chci.
  • Zase špatně!!!

    Boxovat začal, až když se díky němu zvedal ze svých problémů s drogama a chlastem. Na tom si ulít když už byl slavnej a měl hromady peněz. Rozloučení s tímhle životem byl film Střela (Bullet). Vy neználci, nejdřív, že ODB(R.I.P) byl herec a teď tohle... Radši mizím, nebo bych se na vašich rádoby dobrých stránkách asi upsal vy jelita *16*
  • borec!

    mickey je drak a ďábel žehnej jeho návratu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit