Přejít na výpis diskuzí

Mige Amour

OSOBNOST 22.3.2008 17:07
2 příspěvky

Vlastním jménem Mikko Henrik Julius Paananen. Baskytarista kapely HIM. Narodil se v umělecké rodině. Jeho otec byl hudebník a matka herečka. Villeho poznal v páté třídě. Oba hráli na baskytaru, a tak spolu trávili hodně času. Mige byl podle Villeho slov stejný jako ted'. Strašně smrděl, protože se nikdy pořádně neumyl. Prý si nečistil zuby 15 let. Byl to cvok, který nosil každou botu jinou, měl neuvěřitelně špinavé vlasy, otřesné oblečení a hodně divné kamarády. Baskytaru si vybral prý proto, že mu bylo líto, že na ní nikdo nechce hrát. ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hello Dear,

Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious

PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com

Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé

Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • monnycka_of_lnd

happa birthday

esipak ses nám umyl, dyž máš ty narozky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit