Přejít na výpis diskuzí

Miguel A. Núñez Jr.

OSOBNOST 12.11.2008 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andrea.ulliel

    Filmy

    2002 ZigZag Bentley
    Scooby Doo Voodoo Maestro
    Juwanna Mann Jamal Jefferies/Jooooowanna Mann
    The Adventures of Pluto Nash Miguel
    2005 Flip the Script Preston Scott
    Bathsheba Joab
    Clean Up Men Lionel
    2006 National Lampoon's TV: The Movie
    2007 Kickin' It Old Skool Darnell Jackson
    All Lies on Me S-Blade (voice)
    2008 Meet Dave Burley Crew Member
    *3* *3*
    • Re: Filmy

      Hello,
      How are you? I saw your profile today at (xchat.centrum.cz)and feel like contacting you.
      I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
      (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
      have a nice day.
      your in love tessy kuru.

      Ahoj,
      Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (xchat.centrum.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
      Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com) je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
      (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
      Hezký den.
      Váš v lásce tessy kuru.
      • andrea.ulliel

        Re: Re: Filmy

        AHOJ TESSY MOC SI NEJSEM JISTA CO ODE ME CHCETE,JSTE ZENA NEBO MUZ??JA JINAK JSEM VDANA ZENA S DETMA. *9* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit