Přejít na výpis diskuzí

Mike Vogel

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc ho miluju *14* *14* Ten jeho úsměv *2* *14* *14* *14*
  • Dokonalost *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je to neuveriteľne sexy herec ♥ a s Blake Lively boli vo filme top top ♥
  • Mike je tak krasnej poprve jsem ho videla ve filmu texasky masakr motorovou pilou a hned se mi libil a to mi v ty dobe bylo 11 let
  • Lekce umírání

    je naprosto boží, líbí se mi ve filmu Lekce umírání, docela zajímavý film, horor šílený:-))).
  • weronika.014

    Werunka.014

    Miluju ho je to nej herec kteryho jsem kdy videla hrat proste Dokonalost sama o sobe <3mtm *14*
  • Werunka.014

    Miluju ho je to nej herec kteryho jsem kdy videla hrat proste Dokonalost sama o sobe <3mtm *14*
  • verunecka

    mike

    Miluju ho
  • Re: iba moj

    ahoj..dekuju vam vsem moc..sem rad ze se vam film libil...mam vas rad...
    vas Mike Vogel a spol. :)
  • Across the Hall

    a taky Across the Hall *8* strasny toto:D tady ty lidi co to vedou vůbec nemaj aktuální *15*
  • Supercross

    ještě v tý filmografii chybí film Supercross *9* *1*
  • moooj

    no vidim tu akurat jedno skutocnu obdivovatelku mikea vogela a to som ja boze ludia hanba vam...chupa slavaaa:Dmas co si chcela *14* *4*
  • este nieco

    si iba moj...a musim ti povedat ze v mojej knihe sa spominas si jej hlavny akter *14* *3* *5* *14*
  • iba moj

    musim popvedat ze mike je moj najoblubenejsi herec.mozem tvrdit aj to ze mi zmenil zivot po tom co som si pozrela fil GRIND a potom aj The Texas chainsaw massacre ..je perfektny a milujem ho.chcela by som sa s nim stretnut a potom s nim ostat..velmi ho lubim Mike ty budes naveky moj .jeho zeny Courteney mu porodila dceru je zlata...vo filme Grind vyzeral perfektne.skateboarding by mu pasoval je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.. .lubim ta tvoja chupa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit