Přejít na výpis diskuzí

Mikey Way

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mikey ♥♥♥

    mne sa mikey tiez pacil viac s brylami, dlhsimi vlasmi a ciapkou *14* *14* *14* ale ani teraz mu operacia na krase neubrala *1*
    • gregorka001

      Re: Mikey ♥♥♥

      mno...s delsima byl hezci..ale mel je dost casto mastny...xD
      • macenkai

        Re: Re: Mikey ♥♥♥

        Jéééj ... komu se nestane,že má někdy mastny vlasy *5* .. třebas to byl vosk ... ptz ten na některych vlasech vypadá jak mastnota *1* .... jinak,předtím se mi tky líbil víc s brylkama,ale tky je fakt,že tedkom je víc sexy ...
        • gregorka001

          Re: Re: Re: Mikey ♥♥♥

          tak me je to jednoMikey je jen jeden..a je porad upe sexyyyyyyyyyyyyy *14*
          • macenkai

            Re: Re: Re: Re: Mikey ♥♥♥

            *15* to je fakt ...
  • gregorka001

    jejda

    Woe to je zase pro jednou diskuze.Mikey takovej krasavec tak piste sem neco on si to zaslouzi....Me sobne dostava ta fotka jak zehli ta je fakt skezni
  • jooo

    taaak sem enco piste ne
  • chi

    je to borec *3*
  • jo jo

    basáci jsou potřeba...z vlastní zkušenosti...mám mp3 přehrávač, ale šmejdský sluchátka a jedno mi ty basy moc nebere *9*
    takže Mikeyho neslyšim *9*
  • mikey

    Mikey.. výbornej basák... na koncertě mi strašně chyběl! myslim, že kdyby tam byl i on, bylo by to ještě o dost lepší! :)
  • Mikey*

    Mieky *14* celá jejich skupinka dělá dokonalou hudbu..a mikey je strašně krásnej v obou případech..i když čepička,dlouhý vlásky a brýlky mu strašně slušeli.. *14* *14* *14* *14* *14*
  • I like Mike:)

    ja myslim ze mikey je v brylich strasne sexyyy:)
  • Žádné brýle

    Mikey už brýle nepotřebuje byl na operaci očí *5*
    • gregorka001

      Re: Žádné brýle

      Fakt?? sem si vsimla ze bryle nenosi to je supeeeer
    • Re: Žádné brýle

      v brýlích byl nejhezčí, taky dal možnost těm, kteří je nosí taky, nebát se brýle nosit...ale vím co to je, mýt otlačený nos, 5 dioptrií....slušelo mu to víc, ale čočky sou holt pohodlnější a operace nejvíc
      • lula-lula

        Re: Re: Žádné brýle

        Byl a JE hezkej pořád, i když mu to předtím slušelo víc *14* *14*
    • Re: Žádné brýle

      Bez prdele, mě se ty brýle líbí. Fakt. *14*
      • Re: Re: Žádné brýle

        Mně se spíš líbí jeho nynější image...ale tak to si myslim je až na druhým místě-na prvním předevšim MUSIC *5*
        • Re: Re: Re: Žádné brýle

          tak tak.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit