Přejít na výpis diskuzí

Milan Bahúl

OSOBNOST 24.1.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan Bahúl

    Jo, jo. Pan Bahúl. To je kus pěkného chlapa. Docela bych se s ním i ráda seznámila, ale to jaksi nevyjde. Musím stát nohama pevně na zemi :o) Škoda, no.
    • Re: pan Bahúl

      Máte pravdu, taky bych pana Milana moc ráda poznala osobně, jen vědět jak. Je moc sympatický a já ho mám moc ráda. Je jen škoda, že nemáme na něj nějaké spojení. Už jen kvůli té holčičce pro kterou tady kdosi žádal jeho fotografii. Hned bych se přidala. *3* *14*
  • M.B.

    Tenhle herec má prostě něco do sebe i když je o 30 let starší... Prostě jeden z nej herců *4*
    • kuddel

      MILAN

      MILAN BAHUL JE UZASNY HEREC. MA SEXY POSTAVU, USMEV I HLAS. MILUJU HO *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: M.B.

      ahojík,nikdy jsem se na ordinaci nedívala,je to tak 14dní zpátky,kdy v televizi nic nebylo,tak jsem to zvhlédla no a od té doby musím říct,že se dívám pravidelně a to jen kvůli Dr.Pusenskému *14* ,je to prostě sympatický a úžasný muž,chlap jak má být *14* .Kdybych se sním tak mohla,nebo jenom větičku mě poslat *3* ach jo.Přeji Vám hodně zdráví a elánu.E
    • Re: M.B.

      Máš pravdu. Držímmu palce.Nech sa mu darí. *3* *3* *3*
    • Re: M.B.

      Jo, to je docela chytrý názor. Souhlasím. Prostě super človíček :o) *3* *3* *3*
  • nicky0012

    .........

    Všechno nejlepší mno za rok ti je 50 ae newa páč to není videt mno mno v ordinace hraješ skvěle je mi líte že ste se "rozešli" s eliškou no ae co už...jsi super herec z ordinace....
  • evabartesova

    Milan Bahul, to je pěknej chlap♥

    No, co se objevil v Ordinaci, učaroval mě. Má charisma, je prostě úžasný,to je u mě pořádný chlap. Díky. E. *14*
  • Je super

    Jednoducho vynikajúci herec.Výborne hrá,krásny človek. Má charizmu.Strašne sa mi páči.Prajem mu veľa úspechov a dobrých hereckých úloh. *3* *3* *3*
  • milan

    Takový sexy herce jako je pan Bahul v nejlepších letech nemáme. Další je třeba Maroš Kramár, taky je to kus chlapa. Škoda, že nejsem trošku starší.
  • marinininka

    Je supér

    Milan Bahul je skvělej herec.Každýmu se v Ordinaci zprotivil,ale mě se jako herec líbí i tam *3*
    • Re: Je supér

      No to je už problém režiséra,že mu dal takovou roli,ale je MIlan bahul úžasný.
  • mně se právě

    líbí v
    Ordinaci *14*
  • třetí dotaz

    Tak z Vás Všech tady jsem vedle,na něco se ptám a nikdo mi neodpoví.Běžte se podívat jinam na stránky zpěváků a herců.Nemyslim to ve zlém ale nemá to zde úroveň.Odpoví mi někdo na to,jestli jsem chodí sám pan Herec někdy??????A nedávejte mi pětky,nejsme ve školní lavici!
    • kikkim

      Re: třetí dotaz

      když to nikdo neví tak neodpoví.To nám nemůžete dávat za zlé.A hlasovat může i neregostrovaný uživatel,takže bych to nebrala vážně.Máte pravdu,že úroveň to tu nemá,ale kde dnes ano??Musíme si zvykat
    • Re:

      Sohlasím s Váma,já jsem uplně do pana Milana Bahula uplně hotová *14* ,je to prostě sexy chlap *14* *14*
    • Re: třetí dotaz

      Ahojky,nikdy jsem se na Ordinaci nedívala až před 14dny jsem začala.Kdysi v televizi nic nebylo,tak jsem kukla na ordinaci a fakt jsem se zamilovala do Dr.Pusenského je to kus chlapa *14* ,sympatický a ten jeho úsměv *14* ,není co dodat.Co bych za to dala se sním seznamit a nebo jenom větičku kdyby poslal,ach jo.
    • Re: třetí dotaz

      Ahojky, myslím, že pan Bahúl asi nemá čas sem chodit nebo ani neví, že nějaký jeho fanklub existuje.(což je opravdu moooooc škoda) Protože kdyby tu někdy byl, už by nám dal o sobě vědět. *9*
  • p.petulkaa33

    ....

    Všechno nejlepší :) a v ordinaci už ho neuvidíme:(
    • lucy-bieber

      Re: ....

      přidávám se vše nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit