Přejít na výpis diskuzí

Milan Cieslar

OSOBNOST 15.2.2012 6:34
  6 příspěvků

Milan Cieslar je český filmový a televizní režisér. Po studiu na Střední průmyslové škole filmové v Čimelicích dále studoval na pražské FAMU, kterou dokončil v roce 1984. Poté následoval rok vojenské služby, po ní začal pracovat ve Filmovém studiu na Barrandově nejprve jako pomocný režisér. Souběžně s tímto působením navázal spolupráci i s Československou televizí. Po roce 1989 v důsledku společenských změn a privatizace Filmového studia Barrandov byl nucen ze studia odejít a pracovat jako umělec na volné noze a posléze i jako mediální ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Cieslare, prosím, kontaktujte mne. Děkuji.
    Helmut König, e-mail: helmut0706@gmail.com, mobil 602 533333
  • Pane Cieslare, mám zajímavě pěkný námět na scénář k filmu. Mám i pracovní titul - "Dědci". Rád bych Vám jej poslal nebo se s Vámi setkal. Děkuji.
    Helmut König
  • Milane vzpomínáš si ještě na Benecko????????Chata ZNZP
  • Dnes jsem se podívala na film Colette. Děkuji za zážitek. Film je vynikající.
  • Zajímalo by mne, proč si rodák z Českého Těšína nechá v Českém rozhlase špatně vyslovovat své příjmení, přestože hovoří přímo s moderátorem. Proč nepoužívá správnou (polskou)výslovnost svého příjmení a nechá si říkat Císlar místo Česlar
    • Myslím , že je už spíš jen neopravuje . Pražáci jsou pražáci... nemají ponětí , že cieslar je vlastně tesař. Cízlar to vyslovují i v televizi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit