Přejít na výpis diskuzí

Milan Hnilička

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.jirsa

    Sportovní úspěchy je jedna věc ale teď je důležité VZDĚLÁNÍ pana Hniličky - JAKÉ MÁ???

  • Milda byl nas jeden s nejlepsich golmanu a rozhodne nejkrasnejsi. Si skvely. *15*
  • m.i.s.a.trojanova

    Re: Velká láska.

    jo v tom s tebou souhlasim
  • m.i.s.a.trojanova

    a

    ahoj Hnilda je ten nejužsnější hokejista co existuje měl by se vrítit zpátky do LBC mi ho potřebujeme bez nej to neni to pravy uplne ho žeru *14*
  • narozky

    mám narozeniny ve stejný den jako hnilda:D to je gól:D
  • autogram

    Prosím pěkně, nevíte někdo kam je možno si napsat o jeho autogram?? *5* *5*
  • Hnilda je nejlepšííí

    Hnilda je upe nej golman *3* *14* ...upe nejvíííc *14* *14* *14* *14* ..a krásný..se tešim, až zase přijedou hrat proti Vitkovicim, že ho uvidém *14* *14* *14*
  • Hnilda nema chybu!!

    At si rika kdo chce co chce Hnilda proste nema chybu!!!!!!!!!
  • Re: Kritizovaný Hnilička

    S tímto plně souhlasím. připadá mi strašně nefér a navíc i hloupé, svádět vše, co se nepovedlo, na jednoho hráče.
    Ještě dneska, po týdnu, s toho cítím hořkost.
    Chtěla bych proto Milanovi za celou svoji rodinu vzkázat:"Držíme Ti moc palce a přejem hodně úspěchů!"
  • Re: Hnilda za to nemůže

    Přesně moje řeč. *3*
  • Hnilda za to nemůže

    Hnilda tohle MS chytal hodně dobře. Poslední gól se Švédy byl nešťastný. Odrazil se od Čáslavovi brusle, to je prostě náhoda. Kdyby tohle chytil, tak si myslím, že by jsme minimálně hráli o 3. místo. Hnilda nás hodně podržel. Díky Hnildo! *3*
  • Hnilda si takové chování některých fanoušků NEzaslouží

    Já si osobně myslím, že je hnilda osuzován neprávem a Švédům k vítězství pomohli rozhodčí *8* . Nechápu jak mohli uznat jejich druhý gol před kterým byl hnilda faulován *13*
  • MS 2008

    Ta Kanada se švédama trochu nešťastná, pač kdo se díval pořádně tak mu bylo jasný že Hnilda chytal výborně, jenom kdyby nebylo těch rozhodčích, nevim proč nic nepískali... doufám že si to rozmyslí s koncem reprezentace. Byla by škoda kdyby náš tým jel bez něj zrovna když bude novej trenér a všichni chtěj mít jistotu v kolektiv ( kdyby si nerozuměli s případnym nástupcem )
  • Kritizovaný Hnilička

    Mám za to, že Milan Hnilička je kritizován za svoje vystoupení v Kanadě neprávem. Jeho snahu i nasazení oceňuji. Snad jedinou věcí je nešťastné sražení od Wallina, ve kterém lze spíše vidět faul a chybu rozhodčích - ne Milanovu vinu. Odvedl dobrý výkon :)
  • nekritizujte

    Podle mně Hnilda zachytal úpa na maximum.. No tak se to nepovedlo, nevadí, bude líp.. A kdo by měl nějaký keci, tak ať si tam stoupne místo Milana.. Rozhodně je to dost těžký a myslím, že za tenhle výkon by zasloužil pochvalu.. možná, že kdyby hrál líp tým a líp bránil, tak že je to v pohodě.. teď to sváděj na Milana... Je to docela ubohý... Milane, jestli ti můžu poradit, zkus to ještě příští rok za Repre, třeba to půjde líp!! *3* a kdo má kecy na tenhle názor, tak je podle mě padlej na hlavu.. zase o tolik nejde... *13*
  • Milane supr!

    Přešně tak. Vůbec nechápu, za co bysme měli být smutní.. za to, že jsme hráli skoro celej turnaj naprosto bravurně? Až na pár vyjímek to byla supr souhra a radost se na to dívat. Je jasný, že to zklamání ze čtvrtfinále tady chvíli bude, ale spíš než smutní bysme měli být pěkně naštvaní.. nezlobte se na mě, ale takhle blbýho rozhodčího jsem už dlouho neviděla.. počítat do 5-ti asi fakt neumí, blbě vidí a na video se jel podívat jedině, když někdo promluvil anglicky jen se švédským akcentem.. ať jde do háje! *16* *5*
  • Re: kkt

    asi tak ten samej komentář, jako je níž
  • Re: Pan Hnilíčka

    Ty seš asi pěkněj chudák, už vidim tebe, jak chytáš. to se ti to kecá viď, když nejseš v jeho kůži. ty si asi nikdy žádnej sport nedělal a nevíš, jaký to je, když ti něco o takovej kousek uteče. Hnilda byl jeden z nejlepších z celýho týmu a to, že sme prohráli nezavinil jenom on. to že pustil jeden poslední gól, to neznamená, že za to hned může. Stejně tak moch zbytek týmu dát o pár gólů víc, abysme vyhráli. takže to laskavě nesváděj na něj.
  • Kritika...

    Nikdy jsem nikde nepřispíval do fanklubu, ale nyní nemohu jinak než zareagovat.
    Sleduji hokej, fandím hokeji, prohru jsem prožíval jako každý jiný co fandí a věří, ale kritiku? Za co. Za to že naši borci prohráli o "fous" se stejně výborným týmem? A M.Hnilička? Vždy se to musí svést na někoho. A na jednotlivce je to vždy jednodušší než říct: "můžou za to všichni v poli,že nikdy nedokázali dát ten NAVÍC gól...dva, aby se hrálo v pohodě. Takže Takže hokeji zdar, pevné nervy a chuť do dalšího střežení brankové čáry *3*
  • Re: Pan Hnilíčka

    Hnilda je dobrý a těším se,že příští mistrovství nám to všem ukáže.Hlavně VÁM VŠEM,co umíte jenom blbě kecat.Ale tak to na tom světě chodí,že největší lempli a chudáčci kritizují druhé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit