Přejít na výpis diskuzí

Milan Horáček

OSOBNOST 7.6.2014 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobytku nacistický.

    Antonín Brachtl
  • stanislav.toulec.9
    Na avantýry vrcholných politiků vždycky doplatí obyčejní lidé. Takoví, co nikdy nikam nepíšou, nemají připravené doklady o boji proti tomu, či onomu. Mne vychovávaly dvě babičky, z nichž každá přišla za války o blízkého příbuzného. Jedné zastřelili tátu při popravách kdesi v lomu a druhé smrtelně postřelili bratra na barikádách v Pražském povstání. Dlouho jsem měl vůči všemu německému nechuť a teprve v pozdějším a dospělém věku, díky osobnímu poznání řady lidí z Německa jsem si dokázal uvědomit, že léta pěstovaná nenávist, kterou naše generace sála s mateřským mlékem je nesmysl, na který doplácejí zas jenom ti obyčejní lidé. S.T.
  • Sudetský dobytek,Sudetské pole držky politiků na poli nemakají Sudetským způsobem ručně skutečně ekologicky bez traktorů seno na ráhna do seníku tak makám já bez dotací a bez sociální dávky neb se namnožili byrokratické pozice ve včch kancelářích mladé mundy a staré mahuleny.Ministři odstupné Bendl Zgarba Palas .vy politici nikdy makat nebudete neb mate peníze z stran a Němci ti nemají eko cit jen zpanchartěli hektarovou debilitou rančů Usa.
    Appel Husarek mi prarodiče z Veleboře a jejich děti musely makat s vidlemi motykami konmi kravami uz v ranem mládí a ti sku jim nezapočitali k duchodu .Současná generace tak aoorát ničí svět a velké Losiny bolševici dekretů z Valašska.

    Sig Heil Brachtl Antonín Hrádek na Vlárské dráze otec vězněn Gestapem že dal jídlo lidem v lese nedokážete rozlišovat skutečnosti vy politici TOP 09 i ANO banda hajzlů co nezažila totalitu těm dáváte plat i kanceláře a koko lampasákům armády VB SNB výslužné chtělo b to Breviga nemám chut na Comjutry a mobili sku říny šikmounů Okamury a Zaorálkovců

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit