Přejít na výpis diskuzí

Milan Kňažko

OSOBNOST 20.12.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Helou pane Kňažko nevím zda čtete či jiní Slováci ale v den 28. říjn ajsem si vyjel nakole přes velké kopce lesní a polní cesty než jsem se dostal na hlavní na Slovensko a přijel tam čtyřicet KM tak se šel zastavit u vytékajícího pramene vody s hrkem a Slovák namě začal hartusit co to mám za správanje takový Madarský ksicht ,takže tak vítéte MOraváky a jezdíte se US Véčkách s pražskými značkami děláte si stát lakomců a lumpů co si nakradli nehorázné majetky a nějaké flundry nadací s těmi běžte do hajzlu i s umělou inteligencí jste banda lumpů a největší skandál je vyznamenání Fica a sadistů policije a vězenství největší mafije ve státě jsou policajti a vězenské eskorty nikoliv advokáti na které lidi nemají peníze takže kdejaká Flundra tenisu je opěvována tiskem a na chudáka kydají hnůj kreminalisti i madija fakt jste grázlové moci a HUsák byl lepší nehýřil a manželku poslal letadlem když si moc plýtvala na šparky a šminky jak to umí ženy včetně Kvitové.
    Chleba je drahý nekupuji jej ale hází jej prasatům pekaři nebo jej spalují co jeto za politiku nejsem žádný cigán aby jsem trpěl že fašistka kLausová je diplomatků stejná lumpárna jako voni presidenty KLaus Zeman stále stejná pakáž s platy ze státního rozpočtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit