Přejít na výpis diskuzí

Milan Pacanda

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomáš t.č. na Měsíci ! UŹ JEDEN ROK. *15* *15* *15* *15*
  • fotbal

    v jakém klubu momentálně hraješ??? *1* *9* *5*
  • paci do repre

    Videl jsem par zapasu Paciho v Rakousku, krasa skvely, jinak se to neda rict...Wacker Tirol poslednich 8 zapasu 6 vyher - 2* chybel Paci a to byly ty 2 prohry
  • Paci, škoda že nejsi v Praze. Pokud bych Tě trénoval, tak bys jel jako reprezentant na MS do Německa !!!Jinak jsem tu Spartu Z A Č A R O V A L !!! *1*
  • Paci, reaguji na předcházející příspěvek.Kde ses tedy vlastně narodil? Bydlím už v Praze. Ozvi se !
  • Je až s podivem,jak jinak přesní autoři informací o známých osobnostech, klidně tvrdí nepravdy. Třeba tu, že se Milan Pacanda narodil v Brně. Můžete si klidně ověřit, že tomu tak není.
  • Mííílan Pacanda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Paci

    Paciku Paciku udělal si chibu v Brně si byl hvězda pořád si hrál a ve sparte skoro vubec nehraješ je mi tě lito
  • Vzkaz

    Ahoj Milane, jsem obyčejnej 21 letej kluk kousek do Brna. Fotbal mám moc rád nevynechal jsem jedinej váš zapas ještě v Brně na stadionu, ale od té doby co jsi odešel do Sparty tak to není ono... Mrzí mě, že ti nedávali tolik pří ležitostí určitě jednou budou litovat co promarnili.. Nechápu tu hroznou vázu Medunu a ještě k tomu ho ztřelijou za takový love??!! Tak ti přeji hodně štěstí alespon v tom Rakousku třeba tam si tě všimne někdo kdo si tvých služeb bude vážit více a já tomu věřím!!! Budu se snažit se alespon dostat na nějaký tvůj zápas do Rakouska... S pozdravem Standa Malý Kuřim
  • Milan Paci

    Ahoj Milčo, tady jedna fanynka z Brna!! Mooc nam tam v Brně chybíš Mili!!! Seš velkej talent, škoda!! ŘÍKÁM TO ZA VŠECHNY FANOUŠKY 1.FC BRNA, tak abys to veděl jo!! Tvoje velká fanynka Zuzka!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit