Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sulejojic tu terorizujou celou ves lide nenechte si to líbit ,a postavte se jim,všechny vas využívám nikdo se s nimi nebavte a nekomunikuje,!!!!!!!!!!,jediné tak bude pokoj,protože dokud budou stary žít,a mladej sulej,který je ze všech nejhorší tak tu nebude pokoj spojné se všichni,to nejsou lide ale zrůdy kteří si nakradly desítky milionu.
  • Jak taková čarodějnice jako je baba sulejojic člověku zkříží cestu tak jediné milovníci a pak si to odsedet,strašně zla ženská a velmi nebezpečná je dostatečně inteligentní a to ji činí velmi nebezpečnou,ona dokonce studovala vysokou školu na pajde v Plzni,takovou prorizlou hubu jako ma ona nemá nikdo,hádat se sní nemá cenu protože ji nepostacite,podle me jen ignorance,jinak na vas nenechá nit suchou,fakt strašná baba,ta do sulejojic klanu opravdu zapadla,,,
    • Pardon ne milovníci ale KUlOVNICI. Na babu,!!!!!!!!!?!
  • To, že je Milan manipulátor a lhář mohu potvrdit.Stačí si tady číst posledních 10 příspěvků. Je ovšem celkem dost inteigetní, což ho dělá nebezpečnějším.
    • Se sulejem nic,byl jsem u nich doma cely dum vila je totálně přeplněná starožitnostmi za miliony sulej je divný vila působí neuvěřitelně stisnenym dojmem ma tři patra dole pod vilou jsou obrovské několika patrové slepý které jsou uzamčený bůh ví co tam dole je vilou vede chodba kterou se da dostat az na dno rokle před domem východní je ve staré studní jeho rodiče jsou divni v dome se děje určité něco strašného všichni lidi se sulejovych boji a okolo vily projde v noci opravdu jen velmi otrly člověk suleje vidíte jen v černém oblečení vypráví se různé věci o te vile o mrtvých atd Radim každému se sulejem nic nemít
    • Souhlasim, Sulej je velmi inteligentní,a velice zlí a darebn člověk,je to prostě psychopat,ano je velice inteligentní,a tím pádem velmi nebezpečný,stim vším souhlasil,lze,a účelné manipuluje s lidmi,přátelé pozor tohle je opravdu nebezpečný psychopat,pryč od nej Radim všem dobre,nebo to odskacete zdravotně,nedopuste aby ta zrůda mela nad vámi moc manipuloval a s vámi,a prostě si dělala s vámi co se ji zlíbí,sulej je velice nebezpečný a strašně zlí a carevny člověk,bohužel jsou tu lide kteří jsou nepoucitelni a navazujivsnim přátelský vztah,ten člověk vas psychicky vysaje jako upír a pak odhodí az vad o vše okrade ,a obere ,a az vas nepotřebuje tak vas odkopne přátelé pozor,,,,,,,,,,,,,,jde vám o život.
    • Souhlasim je velmi nebezpečný ,,,,
  • Pokud se našemu pejskovi neco stane dal jsem clanek do aha ze občané hluboké zvlášť ti co maji v hlavě nasrano sousedi v okolí našeho domu,ho chtějí otrávit tak vas důrazně varují ze vaše jména a příjmení budou na titulní straně jak v blesku tak v aha ,na tu ostudu do konce vašich životu nezapomeňte s pozdravem milan sulej je mi vas upřímně líto.
    • Bozi mlýny opravdu melou pomalu ale jisté ,sulejojic jsou nejbohatší lide na venkově ,a ejhle jejich obrovsky majetek není komu odkázat,,,,,,,,,,,,
  • https://www.youtube.com/watch?v=A-XWmxAxdAM unikátní video natočené před dvěma lety
    • Které vile sulejovych,no nevím,podle me je to obrovsky stary dum,o nějakém luxusu ,se urcite mluvit nedá,v dome jsou popraskane zdi,je vjem vlhko a hniloba,výmalby opadane,vše stare a ne rekonstruované,příčky naprosto nemožné udělané,prostě v dome je mnoho nástaveb a přístaveb,které se během let stavěli,pro normální rodinu s dětmi dum dispozičně vůbec není,a rekonstrukce vnitřku vily by odhadem přišla na miliony,jedine starožitností krte jsou v dome obrovském množství,trpí určité také neutesenym stavem vnitřku vily,sulejovi nato dávno přestali stačit,a také ted nato picli novou obrovskou těžkou střechu,je podle me jen otázka času ,než se vila úplně dopadne,vnějšek je jen na oko odelan ale vnitrrek vyly není vůbec v dobrem stavu,ale starožitné ho haraburdi,je tam opravdu za desítky milionů,tedy žádný luxus,to určité není,,,,,,,,,,,,,mira
  • Nemusím mít žádný majetek a jsem šťastná u sulejovych je za takových nejméně 30.00000,milionu,plna vila starožitností,myslím ze otom podrobně psalo aha nebo blesk,byla jsem u nich ve vila jednou,je tam toho šílené,zakletý zámek jsem zvědavá az tam někdy vrazi ,starozitnici,i obyčejný držák na košťata přivodí starozitnikum orgazmus ,je to neuvěřitelně co vše ve vile je,ale nezavifim,jsem jen zvědavá komu to vše po smrti všech sulejovych,případně,zřejmě státu kdyz nemají zadne potomky,
  • Mistr vše mistr sulej,to je fakt případ.
    • Máme tady případ pane doktore
  • Co nato říci?,Čím vice se v Hluboke mazu s Hovny,tím víc to tu smrdi,takže pro nikoho zde uz nic;!!!!!!,krj
  • slavny je ale to je vsechno ale vzhledem k tomu ze tu zije zna hlubokou cela republika *14*
    • sulejojic vila podnikatelske baroko dum ktery doslova zalehl cely pozemek hlavne ze maji lesklou strechu vezicky a sochy kolem domu to je tak kdyz primitivove prijdou k bohatstvi a ted si predstavte maji tam asi 15 mistnosti a uz zase stavi dalsi mistnosti v podkrovi fakt choroba *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Slavnější z Hluboké jsou úplně jiný spoluobčané pan V.K. a K.D.
      • Člověk by po nějaké hluboké a po místních repacich ani nevzech,suleje zná každý ale s nějakou hlubokou po te nevzdechne ani pes
  • pane milionari uz si jde pro vas zubata
    • Zdravim ,pane suleji vilou a miliony se chlubite ,ale ze mate byt v malgradu ve Španělsku 200metru od more za další 4 000000,miliony kam se chodite pres léto s celou vaší rodinou ukrývat,jste se v aha nepochlubil,je mi z vas špatně pane milionáři hnuus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit