Přejít na výpis diskuzí

Milan Urban

OSOBNOST 27.10.2010 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den vážený pane,
    prosím mohl by jste mi objasnit Vaše počínání v souvislosti s dalším obřím tunelem s biometanem, který by ve svém důsledku v době, kdy je metan z Ruska z par korun zvedl poplatky za obnovitelných zdroje. Fotovoltaika jede 1000 hodin ročně, ale biometanová stanice jedou 8760 hodin ročně. To pak stačí na stejný tunel jako FVE 2 GW daleko méně MW a ještě dovážení odpad z Evropy. Ještě, ze jsme měli paní Vitaskovou a její tvrdý postoj vůči Vašim naprosto protistátní energetické činnosti. Však Vás postoj za zrušeni SEI byly taky příkladny a přitom kontrolovala a upozorňovala na možný solárních tunel razantním snížením cen pořízení FVE technologii v roce 2010. Jsem rad, ze už nejste ve sněmovně, ale škodit můžete pořad, protože je tam nové vedeni. Odejdete do propadl jste politických dějin a dejte už pokoj.
  • Praaavda,Hraaavě!
  • Pro souseda.Hloupých politiků ve sněmovně a senátu máme dost.
  • Dobrý den pane Urbane.Sledoval jsem v TV paní Vitáskovou a musím Vám zdělit,že jste žába na prameni.Dle Vašeho životopisu se dlouho pohybujete v energetickém fochu a tudíž máte za tu dobu nepřeberné množství přátel v tomto odvětví,za které vedete neúprosný boj s každým,kdo by jim chtěl omezit jejich prachy.Určitě to neděláte za darmo.Jak Vám,tak celé ČSSD nevěřím.A to od počátku 2000.To když pan Sobotka dal za hubičku RPG byty Koláčkovi a Bakalovi.Pak to byly další a další věci.Však jste potom velmi rychle skončili.Vyhráli jste sice volby,ale podmínky diktuje zlodějská KDU-ČSL a všemu velí BABIŠ.Vy jste jen 3 kolo od vozu.Další volby budou bez pochyby BABIŠOVY a vy se do sněmovny vůbec nedostanete.Pokáleli jste si to se stranou KDU-ČSL.Lidé Vás budou mít za neplnění vol.programu plné zuby.Přeji pěkný den. apolo.
    • M. Urban je jeden z největších škůdců ČR. Škoda Plzeň, problém OKD, solární energie apod. Za vším co dělal, hledal jenom osobní prospěch a zisk jemu podobných kmotrů.
      Připijím na jeho konec v politice. A snad se dostane před soud za podraz s OKD. Doslova ničema.
  • Výměna manželek

    Takovou krásnou ženskou,mámu třech svých dětí, vyměnit za načančanou primadonu....
    • Hloupých politiků máme ve sněmovně a senátu plno.
  • následek korupce

    Vážený, stále na Vás myslím v tom před vánoční čase. Přišla mi návrh nájemní smlouvy od RPG. Co jste spůsobil se Sobotkou( nemůžu Vás slušně oslovit). Ať Vám korupci spočítá pán Bůh Nebudu se špinit ,kdybych Vás potkal. Jsem zvědav, zda budem mít možnost si postavit chatrče. Nevím, jestli můžeme v to mafiánském státě existovat., Udělat audit a sělit občanům.
    Břetislav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit