Přejít na výpis diskuzí

Milan Zimnýkoval

OSOBNOST 19.4.2016 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Ďalšia Slovenská celebritka totálne o ničom a fakt trápny! 

  • No neviem ale to čo dneska urobil v relácii Moja mama varí lepšie ako tvoja je už do neba volajúca dehonestácia relácie a aj samého moderátora to že sám upravuje pravidlá a nemá možnosť súťažiaci sám rozhodnúť o tom ktoré jedlo ide porotcovi tak nech to už skončia ale ak ho tak dobre platia že sa takto ten človek zosmiešňuje je to už na grc. Od Habovej éry táto relácia išla do riti !!!!!!
  • nepaci sa mi ako sa sprava v sou moja mama vari lepsie ako tvoja. vyrazne pridrziava stale inym hracom len nie ferovi a ivanovi, im stazuje a buzeruje varenie. nech ma rovnake meritko pre vsetkych, lebo tu sou kazi
  • Neviem ako dlho to budem pozerať na JOJ-ke, lezú mi na nervy tie reklamy. Okrem toho, je mi jedno či krúžkuje proti hodinovým ručičkám alebo opačne. Ale rozpáliť do biela ma vie rozlúčka na konci programu, vraj vidíme sa o týždeň. Vidíme sa teraz, ale či to bude o hodinu, deň či týždeň, tak to sa UVIDÍME !!! Čo je to za debilnú módu takto sa vyjadrovať a hanobiť tak svoj rodný jazyk ?
  • Som zvedavá dokedy im ten lacný humor,založený na otrepaných vtipoch vydrží,spolu s pánom Forgáčom,ktorý vyciera zuby aj tam kde nemá.zo začiatku sa to dalo,ale oni naozaj nič iné nevedia.Je to lácné a čím ďalej ˇubohé.
  • prajem príjemný deň, obdivujem Vás Junior, že dokážete zvládnuť reláciu moja mama....., pretože to čo som dnes 19,04,2016 videla mi vyrazilo dych- odporúčam vyšetrenie prvej účinkujúcej psychiatrické vyšetrenie . Bolo to príšerné, jačanie a zase jačanie. Reláciu pozerám a Váš výkon vždy na jednotku, ale dnes som zložila poklonu Vašej práci- zvládli ste to , dúfam, že bez následkov. Habo kričal- ten vedel variť a jeho jedlá boli chuťovo na tanieri ukážkové, ale toto dnes bolo psychiatrické jačanie chorej dievčiny, ktorá by sa mala liečiť a nie vystupovať pred obrazovkou. Prajem Vám veľa krásnych a úspešných relácii, veľa spokojných divákov.
    • obycajny trapko vtieravy!!!!!!Ze profesional,ha ha ha !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit