Přejít na výpis diskuzí

Milena Steinmasslová

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji za včerejší společnou fotografii v divadle. Jste naslouchající a sympatická herečka i žena. Zdraví Kamil Točík. *4* *4* *4*
  • Narozky.

    Vse nej k narozkám přeje souznitel Haničky Zagorové, Zory Jandové a Václava Nopa, Kamil z Ústí nad Labem. *4* *4* *4*
  • Krásná ženská

    Vážená paní Milenko.Jako herečka jste opravdu velmi dobrá,ale jako žena nemáte široko daleko konkurenci.Tak krásná žena,že nemám ani slov,která by vystihla Vaší nedostižnou krásu a přitažlivost. Jsem Váš letitý obdivovatel,až dnes jsem se odhodlal Vám to sdělit.Přeji Vám do dalších hereckých i osobních let moc zdravíčka a pohody...............
  • jojo

    krasna mamca:)
  • fanda

    Chtěl bych Vám poděkovat za Vaše herectví a popřát mnoho úspěchů do dalšího natáčení jak ve filmu, tak i seriálu. Jste super, držte se. Moc Vám fandím a obdivuju. *14*
  • pro super herečku

    Nedávno skončila již třetí řada Ranče a Vy jste v něm opět zaperlila jako vynikající herečka. Vyzařuje z vás neobyčejný optimismus a mám k Vám velké simpatie. Vy jste prostě člověk, na kterého je radost se dívat a poslouchat ho. Moc zdravím; Miro
  • Pro Milenku

    Milenko,chtěla bych se vás zeptat máte ráda Egypt?
  • vzkaz

    I to krátké setkání s Vámi po koncertu 21.5.2005 bylo pohlazení po duši .
  • maminka

    Milenko vy ty maminky hrajete strašně krásně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit