Přejít na výpis diskuzí

Miloň Čepelka

OSOBNOST 29.10.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás a abych pravdu řekl, není v podstatě důvod Vám psát " ale" posloucháme se ženou Vaše informace o vyšlých knížkách a dlužno dodat, že se podle toho co nám předkládáte i řídíme a vybrané knihy požadujeme v knihovnách. To "ale" spočívá v něčem jiném a to v tom Vašem "pejprbeku" , který si nemůžete odpustit a frekventujete jak jen to jde. Manželka už Vás překřtila na pana Pejprbeka a téměř už si těžko vzpomíná na Vaše pravé jméno. Víte zachytil jsem před léty písničku jakýchsi mých vrstevníků trampů, kteří zpívali něco v tom smyslu " zakoupím si pejprbek a hned budu chytřejší" nebo něco tak, citace není přesná a já si našel, že jde o brožovaný výtisk, hohó jak prosté a jak to vznešeně zní "po Americku" asi jako českými idioty nadužívané "džendr" a pod. Ono to je pohlaví, ale po americku to zní, neníliž pravda? Takže Váš příjemný projev, kteréhož jsem se mohl nabažit již v šedesátých létech, kdy jsem vás poslouchal na vojně na tranzistoráku
    má tu vadu, že k českému výrazu hledáte ekvivalent v američany zdevastované angličtině, která má jen zlomek slov vůči nám. Totˇvše a nezlobte se za kritiku, jinak jste fajn. Hezký podzim Karel Strnad
  • Dobrý večer, potkal jsem se s Vámi na zámku Doudleby nad Orlicí, když jsem se pochlubil doma dědovi, tak hned začal, že jste chodil s panem Janáčkem do školy, jak jste zlobil holky....... Já pocházím z vesnice Včelákov, zkrátka a dobře, děda se rozpovídal a mě mrzí, že jsem si s Vámi nepopovídal...
  • Dobrý den pane Čepelko,mám pro vás 1 foto z hronovské knihovny, ale
    nemám kontakt kam to poslat a rád bych též jednu měl od vás podepsánu.
  • pane Čepelko prosím vás poradte mi ,kde by se dala sehnat vaše stará písnička Taková musí být? děkuji
  • Dobrý večer,
    pane Čepelko poslouchám Vás opravdu pravidelně a to někdy i dvakrát týdně.Musím se však přiznat že jsem si nikdy nekoupil žádnou knížku ale
    rád poslouchám Váš hlas a dnes jsem si také přečetl že jste dramatik a proto bych Vám předal námět pro povídku podle skutečnosti která se už stala téměř před sto lety v době Velké války a proto si myslím že je skutečně vhodná doba.
    L.Thurzo
  • přidávám kontakt :edita.fikerova@seznam.cz
  • Můj přítel se narodil přesně stejný den jako Vy (jen se dušuje, že jeho znamení jsou váhy) - a protože nikoho dalšího takového ještě neobjevil, velmi touží se s Vámi nějakým způsobem setkat. Je to úplně vyloučené, nebo mu to mohu aspoň slíbit? Děkuji za pochopení a odpověď.
  • Diví se dnes celý svět,že je to už tolik let,
    co jste přišel těmi vrátky,kterými nemůžete zpátky.
    A že nejste chlapec líný našel jste si vrátka jiný,
    ke štěstí a klidu, kde nemáte bídu.
    A že hodnou ženu máte života si užíváte.
    Hodně lásky, zdravíčka přeje Vám ze srdíčka jedna babka Madlička
    (z krásné vísky Pohoří co do všeho hovoří)


    P.S. Přivezte do Pohoře hezké počasí !!!! Prosím a děkuji! MČ
  • Ahoj Miloni!
    Nestěžuj si,že Ti život letí,
    vždyť jsme stále jako malé děti.
    Máš při sobě hodnou ženu,
    pilnou jako včelku,neztěžuj
    jí život při pondělku!!!

    Vše nejlepší,hlavně zdraví přeje
    Hanka
    zn.s,z
  • Všechno nejlepší!!!!!
  • Miloň Čepelka

    Milý pane Miloňi
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.Přeji vám hodně štěstí,zdraví a hodně sil do dalších
    prožitých let v pohodě. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit