Přejít na výpis diskuzí

Miloš Bok

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc hezké

    Mezi nejkrásnější skladby řadím Snové koledy a také Credo fis-moll, ale v něm bych ubral občas fortisimo. Harmonie se mi moc líbí. Vyvážená a citlivá. Autor je skutečný skladatel, znamenající současnou významnou osobnost.
  • ..

    Já s Milošem Bokem spolupracoval teď v Hradci Králové ve filharmonii a mě se zdál dobrej, až na to, že pár dní bylo těžký zvyknout si na Snové koledy, které složil, byly super, ale chtělo si malinko zvykat a ještě něco. Mi totiž ve filharmonii nezpívali sami, zpívalo tam asi ještě 6 dalších sborů a to před Milošem musim smeknout, že nás všechny stmelil dohromady. *1*
  • good

    *3* mě se jeho skladby moc líbí,zpívám je ve sboru UDS a nejvíc se mi líbí Křinická.Je to mooocinky goood.I hymnus neí k zahození *4*
  • Re: Jó, pánové,

    MÁŠ PRAVDU BOK JE PROSTĚ DOBREJ *5*
  • Jó, pánové,

    kteří tak nepříznivě kritizujete M. Boka,
    často výrazy vhodné tak pro diskusi v Haló novinách, napište pár taktů, abyste ukázali Bokovi, jak se má komponovat.
    Čiší z vás bledá závist. Dokázali jste prd (promiňte, je to ale váš výraz)
    tak alespoň plivnete po tom, kdo to umí.
    *4*
  • invence je pryč

    no to je děs ta hudba k těm novejm pohádkám vo chlebu a tři životy.
  • Hudba

    Myslím si, že Miloš Bok je skvělý a nadaný skladatel. Jeho skladby znám a líbí se mi.
    A hudba která doprovází, pohádky Anděl Páně, Tři životy a O dívce která šlápla na chléb je skvělá. *14*
  • Miloš yes

    Jo, i Zdeněk Nejedlý nemohl přijít Dvořákovi na jméno. A že tady má levobočků. Miloš Bok je vynikající jako katolický křesťan se správně seřazenou hierarchiíé hodnot, jako hudebník i jako člověk.
  • Re: Bok je bublina

    Seš trapnej wííš..o tom..???
  • Bok je bublina

    Je fakt velká sranda jak tady hájí Boka. Děti, který rozumí prdu. Když si pustíš jakýkoli přiblbý americký film a jeho hudbu objevíš základ harmonií, který používá Bok. Je to směšný. Taky v pohádce s "Certy nejsou žerty" je Bokova hudba... Nejen v Andělovi Páně... Jasně že mlady nezkušený lidi mají pocit že to je velký když to je pořád silně a furt. Bok je prej varhaník, klavírista, skladatel, dirigent, sbormistr, pedagog.. A to se jako dá všechno profesionálně stihnout jó? Tak to mě teda poser.... Neslyěšel jsem jedinou skladbu Boka která by byla opravdu dobrá. Tak tady neblbněte.
    Tomáš T.
  • milos bok

    jasne,cesky narod se projevil.Radsi se drzte KSČ atd. !!!!
  • Re: Re: Prý..

    S tímto názorem souhlasím. Též znám Miloše už z dětství M.H.
  • Miloš Bok

    Bok je dobrej skladatel,chodim do ústeckýho dětskýho sboru,kterej natáčel missu brevis fis dur a symfonický koledy.Právě ten 'humbuk' se mi na tom líbí,jeho hudba je super. nevim co tady má někdo proti tomu,že je věřící.I když se u nás ve sboru dělaj jeho věci,mě to nijak neinspiruje k tomu začít věřit v Boha.
  • supr bok

    Náhodou Bokovi písně jsou super a takový i zůstanou.Skládá pro náš sbor(ÚDS) a mě se to líbí.Prostě to nemá žádnou chybu *4*
  • Bokovi ódy

    Miloš Bok si píše oslavný příspěvky sám. Úplně umělě se snaží vyvolat dojem, že někomu o něho jde. Miloši, není Ti to blbý? *13*
  • Bok???

    MIloš Bok je jenom nafouknutá bublina. Nic z toho není pravda. Kdyby těm věcem někdo rozumněl, tak musí hned říct, že to co píše Bok, je jako, když píše nějakej nadanej začátečník. Ten humbuk co dělá okolo je velice trapný. Vždycky dělal humbuk a hodně lidí to žralo. Ale dneska to začíná být už nebezpečný, protože je prachvobyčejnej fundamentální katolík, kterej úplně blbne hlavy mladejm lidem, který z toho ještě nemaj rozum. DAVID F.
  • Bok je fundamentalistickej katolík

    Teď šel o Bokovi dokument v televizi. Naprostá hrůza. Ti, kteří jsou z Boka hotoví, jsou jenom fundemantalistický katolíci, kteří jsou úplně mimo. Vždyť ta hudba je úplně katastrofální. Bez ničeho, jenom stupnice nahoru a dolu a rozložený akordy. Vždyť to nemá vůbec žádnou formu. A na piano hraje Bok opravdu strašně. Vůbec nechápu, že se najde někdo, kdo ho podporuje. Protože Bok prostě neumí, neumí vůbec nic. Je to úplně směšný co předvádí. Vždyť on vůbec neumé instrumentovat a neví nic o nějaký invenci. Tohle co předvádí už 20 let je jenom ubohá hra na ublíženýho a neuznanýho umělce. Pravda je taková, že ovlivňuje strašně negativně spoustu lidí. Všichni jsou pak fundamentalistický katolíci. Marek Šuman *5*
  • Re: Prý..

    Není to pravda,jelikož Miloše znám od dětství,tak vím jak už malý kluk se tomu věnoval.Neměl moc kamarádů,protože měl jiné zájmy.Když to řeknu naplno,byl hudbou švihlý,což nemyslím ve zlém.Nejvíce skládal na Kamenické Stráni,kde jsme vyrůstali a trávili prázdniny.Je skvělej. *3*
  • Re: Prý..

    A to jsi vzal kde? *7*
  • Prý..

    Někde jsem slyšel, že si Miloš Bok všechnu hudbu objednává u nějakého neznámeho skladatele ze Švýcarska. A taky, že si plete altový a tenorový klíč. Neví někdo co je na tom pravdy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit