Přejít na výpis diskuzí

Miloš Forman

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám Pane Formane. Hodně chutě a sil do další skvostné práce. Je mi ctí, že jsem Čech jako Vy Mistře.
  • Kritik

    Lieber Milos.
    Apropo"EINER FLOG ÜBER DAS kUCKUCKSNEST":
    War mehrere Male im Irrenhaus,(Horni Berkovice)und habe keine Übereinstimmungen in Ihrem Filme feststellen können.Vieleicht ist es in Amerika anders.Dass Menschen durch Elektroschock`s verblöden,oder sogar daran sterben,gibt es in Wirklichkeit nicht.Das ist nur Panikmache und Effekthascherei.Übrigens,warum das Ganze,wenn doch unser lieber JACK nach dem Set wieder vollkommen normal und gesund aufgestanden ist.
  • Wšechno nejlepší

    Wšechno nejlepší...strašně moc moc zdrawí...to ostatní příjde samo...a hlawně ještě hodně filmů...wšechny jsou úžasné...ted zrowna sleduju Wlasy...miluju tento film...škoda, že už netočíte tady u nás...*14*
  • si super *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
  • forman sukcs
  • at zije!!!......a toci

    Pane Milosi Formane,preji Vam k dnesnim narozeninam vsechno nejlepsi ......hlavne hodne zdravi a pohody.......Dekuji Vam za divacke zazitky,ktere jsem diky Vam prozila.Jste proste pan reziser a ja Vas mam moc rada!!!!dekuji.........
  • Prosím o pomoc!

    MOhli by jste mi prosím někdo poradit kde se dají sehnat některé fotky Miloše Formana?
  • GRATULACE

    Vážený pane Formane,
    právě jsem se dokoukal na Váš muzikál "Vlasy". Shlédl jsem jej již poněkolikáté a dnes si jej ještě nahrál. Nedávno mne dostihla 40-tka a tak mne právě tento muzikál silně oslovuje. Nosil jsem také dlouhé vlasy a vzhlížel k USA. Až postupem doby jsem přicházel na hloubku Vašeho díla, které je bohužel stále burcující, ale i frustrující. Obrovskou chybu, kdy se dostaly informace o skutečnostech ve Vietnamu, si dodnes USA vyčítají a proto se nyní dozvídáme z Perského zálivu, Iráku atd. co se USA hodí.
    Spousta lidí se také dnes obává budoucnosti, bojí se zakládat rodiny, cit a pravé hodnoty jsou velmi často převálcovány propracovanou strategií obchodu či jednodušeji - raději dnes slušné peníze a jedno za jakoukoliv cenu, než přemýšlet co bude dál než maximílně za rok. Nepřísluší mi hodnotit odborné kvality, tohoto díla, ale z mého pohledu jsou právě "Vlasy" geniální po všech stránkách. Nerad bych zapoměl i na další Vaše díla - Hoří má panenko, Amadeus....jen ve mne nyní Vlasy doznívají a jsou pro mne zkrátka bezkonkurenční. Přestože nevím, zda se tato zpráva k Vám dostane, dovoluji si Vám upřímně a srdečně popřát jako člověku, který posadil svou pílí a umem, Holywood na zadek. Ještě mnoho krásných životních úspěchů a nám divákům, další kvalitní díla.
    S úctou Petr Vlasák
  • milošek

    Ahoj, můj snad nejvíc oblíbený film mezi všemi filmy vůbec, i mezi jinými režiséry, je film Amadeus *14* , je to fascinující film, úchvatný, a vždycky když ho vidím jsem potom jak vyměněná, teda pokaždé jsem 3hodiny přilepená na křesle a nemůžu se odlepit a jak je to takové drama, tak to potom jsem vyčerpaná a nemůžu ani usnout. Ale stojí to za to!!!!!!!!! *1* No a mezi mé další oblíbené Formanovi filmy patří prakticky všechny a zvlášte pak Vlasy, Přelet nad kukaččím hnízdem, Muž na měsíci, Lid versus Lery Flint..... Tak Vám milý pane Forman upřímno děkuju *4* lil
    • Re: milošek

      PROMINTE"""!!!!!!!!! já blbá !!! napsala sem to blbě- Larry Flynt, ale omluva je taková, že tento film jsem dlouho neviděla, tak ani ten název už jsem tak trochu blbě popletla, pardooooon lil *7*
  • Jedna z nejvýznamnějších postav novodobé světové kinematografie. Jeden z nejtalentovanějších umělců světa, který se dokázal prosadit v Hollywoodu dokonce až ve 40 letech. To, myslím, společně s oscary, hovoří samo za sebe. Bravo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit