Přejít na výpis diskuzí

Miloš Kopecký

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan Miloš Kopecký nemá hrob, je u své manželky doma v urně
    říká to v jednom rozhovoru jeho dcera Barbora Vencourová
    tady na ten rozhovor máte odkaz http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/50101/milos-kopecky-ocima-dcery-barbory-po-tatovi-jsem-zdedila-deprese.html
  • Pan Kopecký......to byl vskutku PAN herec, PAN komik, kterému se nikdo nevyrovná. Stejně ty starší filmy jsou mnohem lepší než ty dnešní tzv."moderní". Miluju Miloše Kopeckého, Vladimíra Menšíka, Jiřího Sováka, Františka Filipovského, Ivu Janžurovou, Stellu Zázvorkovou, Petra Nárožného....TOHLE JSOU PÁNI HERCI.
  • Pan Kopecký bezesporu hrát uměl,byl geniální a dnešní rádoby herecké výkony mu nemůžou nikdy konkurovat.
  • byl to super herec *14*
  • Nejlepší film je určitě Já už budu hodnej dědečku :) :) .. to je tková pr**l s prominutim :)
  • Byl nebo nebyl

    Byl nebo nebyl členem KSČ. Píše se,že byl a televize teď v pořadu o něm říká,že nebyl a já jsem tedy z toho debil. *8* *3*
  • Pan Herec

    Kopeckýho mám strašně ráda, asi úplně nejradši ho mám jako Dr. Strossmayera, Jeho Excelenci z Vodníků a jako pana Nováka ze Zítra to roztočíme, drahoušku; byl geniální *4*
  • Pan Herec.

    Pan Herec ve 20 století v České filmové produkci i přes svojí nemoc. *4* *4* *4*
  • Baron Prášil

    Tento film, Baron Prášil, inspirovaný knihou R. E. Raspeho z roku 1785 je skutečnou pastvou pro oči, uši a mysl. Příběh zacíná v 18. století v malém městečku, které je neustále okupováno Turky, a kde hraje malá herečka společnost na zakázku pro ministra války a jeho přátele hru o fiktivních dobrodružstvích Barona Prášila. Běhěm představení však do sálu vstoupí starý voják tvrdící o sobě, že je pravým Baronem Prášilem. Tento Baron Prášil pak začne předváděnou hru uvádět na správnou míru. Vyprávění Barona Prášila tak spojuje jednotlivá pozoruhodná dobrodružství, která Baron prožil společně se svými kamarády. V NFA se dochovaly nepoužité záběry o délce 2626, 8 metrů.
    • Chytrý princ

      A co Chytrý princ, syn svého otce ve skvělé pohádce Byl jednou jeden král..., který, když je tma jak v pytli, tak ji v těch pytlích rovnou vyváží, protože někteří mocnáři za dobrou tmu dobře platí...?
      • Re: Chytrý princ

        Chybí Byl jednou jeden král...-Chytrý princ a Pekařův císař-alchymista, který zhmotňuje tmu.
  • Chybí jeden film

    Myslím, že ve výčtu filmů, kde hrál Miloš Kopecký, chybí jeden, a to "Baron Prášil". *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit