Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobře se budeme mít až tehdy, až náš národ bude činit pokání a začne se chovat normálně a slušně i mezi sebou. Tohle za nás neudělá žádný prezident, i kdyby byl z cukrkandlu a žádný prezident nám ani nepomůže.
    • ...nejenom, že nepomůže, ale nemůže pomoci. Ale jedno může, může ukázat lidem, aby to nevzdávali, aby věřili, aby se nebáli, atd.
  • Připadá mi,že Zeman zdravotně na tom vypadá o trochu lépe oproti 28.říjnu. To vypadal úplně na umření a ted zase i vtipkuje a nemuseli mu tolik pomáhat s chůzí.
  • Na dnešní dobu všeobecného chaosu, divných lidí a divných mravů se též vztahuje citát bojovníka za práva lidu M.L.Kinga /zastřelen 4.4.1968 v Memphisu-Tennessee USA/.Jmenovaný prohlásil, až se svět ohlédne za našim stoletím,bude
    plakat.Ne jen proto, že bylo zaplaveno krutostí a zlobou, ale také proto, že dobří lidé mlčeli.
  • 3x Fuj Fuj Fuj že se tady nestydite
    to já pro pandu z Číny udělám cokoliv
  • Miluju tě tvůj BETMEN
    • Já tebe také miluji a děkuji ti že to tu hlídáš,chráníš mě a za to tě navrhuju na vyznamenání.
      Dostav se 28.10.2016 ve 20h. na Hrad. Jedna medaile nám přebývá-je tam schovaná pro tebe. Pac a pusu.
  • Plně se stotožňuji, s tvrzením p.Handyho,tato doba falešné demokracie není
    pro obyčejné lidi - ale gaunery a podvodníky !!!
  • Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí ....
    • Jak všichni dobře víme, tak to se nám neosvědčilo, tudy cesta rozhodně nevede. To by se ta pravda nesměla překrucovat, a láska by nesměla být hlavně k chlastu a k prachům.
  • Plně souhlasím
  • Zdravím vás vy mí tupý Češi,nebojte se za chvíli z vás budou Číňánci :))) ještě podepíšu s Čínou pár smluv a máme to doma:)
    • Zpátky do školy, procvičit pravidla českého pravopisu a pak si pište ty vaše tupé příspěvky, hlavně bez hrubek!
  • Vy všichni jste viditelní,ALE JÁ jedinej jsem neviditelnej.
    Za mnou stojí velká Čínská komunistická strana v čele s M.Z. a všechny Vás dáme na nucené práce nebo Vás pozavíráme. Urážka je urážka!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit