Přejít na výpis diskuzí

Miranda Cosgrove

OSOBNOST 21.7.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, čaute lidi!! :D :))
    Chtěla bych se zeptat jestli někdo z VÁS nemá nějakou stránku nebo tak, kde bych si mohla podívat na několik dalších dílů iCarly. Viděla jsem nějakých pět co byly na tom: nickledon.cz - nebo jak se to píše. TAKŽE KDYBY JSTE NĚJAKOU STRÁNKU MĚLY, NEMUSELO BY TO BÝT ČESKY, STAČILY BY TITULKY, TAK MI TU STRÁNKU PROSÍM POŠLETE! Díky moc *2* *15* *3*
  • Carly je fáákt Suoper babááá *1* *1* *1* *2* *2* *2* *3* *3* *14* *5* *5* *5* JE dobrá speváčka,herečka,bitkárka (Díl v iCarly,a ked vám to nedochádza: Bila sa "akože" s Victoriou Justice zo seriálu VICTORIOUS) *4* *7* *7* *7* *5* *5* A už mňa unavuje ako tzu každý píše napr. mno..:"ale myslim, že ona mezi talentovaný zpěvačky opravdu nepatří!!" tak toto si strč do tvojej díry !!! *16* *16* *16* *16*
  • mílila som sa je dobrá speváčka aj herečka dobrá je v drake&josh aj v iCarly *4* mám ťa rada so slovenska pp tak ahoj
  • Miranda Cosgrove

    *1* *5* *9* *10* *4* *14* *4* *3* je fak dobrá zpěvačka.
    • zoe94

      Re: Miranda Cosgrove

      jo to je :d i jako herečka je dobrá :P má talent :D
  • super

    je šíleně užasná , mám jí moc ráda :D *14*
  • bobo steward

    Boo Boo Steward je bratr kristen steward a hraje ve twilight 3 jednoho z vlkodlaků ae nevim jak se tam jm
    enuje
    • Hahaha... On není bratr Kristen. Jenom, že mají stejné příjmení, neznamená, že jsou sourezenci, nebo jinak příbuzní. A oni vůbec PŘÍBUZNÍ NEJSOU! *12*
    • Seth
    • Re: bobo steward

      Boo Boo Steward je blbec *10*
  • Hey!lidi!

    ONA CHODÍ S BOOBOO STEWART!!!!!!!!!
    *9* *9* *9*
    • Re: Hey!lidi!

      ¨KDO JE BOOBOO STEWARD?!?!?!?!
  • Je super, ale zkopčila píseň Stay my baby

    Její verze písničky Stay my baby je pěkná, ale originál téhle písničky je od Amy Diamond. A trochu mi vadí, že o ní píšou v časácích daleko víc než o Amy, i když to byla Amina píseň.:-(
  • britney-selena

    Good

    Ta písnička byla celkem dobrá *3*
  • Dobra zpěvačka

    Myslim že ta zpěvačka je dost talentovaná.
    Její písničky jsou good *3*
    • Re: Dobra zpěvačka

      máš recht je dobrá:www.youtue.com miranda cosgrove leave it all to me!!krása *14*
    • britney-selena

      Re: Dobra zpěvačka

      to je fakt
    • Re: Dobra zpěvačka

      jo,jo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit