Přejít na výpis diskuzí

Miranda Cosgrove

OSOBNOST 21.7.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I loveeee her!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • já mám doma taky Nickelodeon a kouká na iCarli líbí se mi Miranda Cosgrove a Jennette Mccrudy.
  • Mám doma Nicloeon.. Ráda koukám na iCarly a časem se zamilovala do Fredýho (Nathana).. Strašně sem do něj zabouchlá a teť sem zjistila že mu je 20 ... to je tak dlouho co se to natáčelo?? *13*
  • superHanka
    Je skvělá, ale ta diskografie, která tu je, není zdaleka celá, ona má min. 20 písniček....
  • vydela som filmy kde hrala miranda ako npr:tvoje moja & nase,drake & josh,i carly.Tieto fylmi som vydela a miranda je dobra spevacka aj herecka :D fandim jeje :) :)
  • dobru noc lidicky *3* mimochodem jak se mate???
  • Ahoj lidi!!!!vy se tu furt hadate kdo je sexy aTD!!NECHCETE RADSI NA TO ZAPOMENOUT????COOOOO!!!! *16* *1*
  • Miranda Hi, how are you well I Write me an e-mail to: anetkadorciak@seznam.cz.Jsem your biggest faninka.V translated into Czech.Miranda Hi, how are you well I Write me an e-mail to: anetkadorciak@seznam.cz.Jsem your biggest faninka.V translated into Czech. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vsetko najlepsie miri ja te zeru si nadherna mas uzsnu postavu a taku zlatu tavricku chcel bi som niaky novi album ako saprs fly je nadherny ako ty
  • HAPPY BIRTHDAY MIRANDA *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit