Přejít na výpis diskuzí

Mireille Mathieu

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DVD a CD Mireille

    Ahojte, mám bohatú zbierku o mojej obľúbenej speváčke Mireille Mathieu, vyše 645 piesní v rôznych jazykoch (37 hodín hudby), všetkov mp3 vo výbornej kvalite, mnohé z vzácnych LP a EP. K tomu vlastním aj rôzne dokumenty o tejto speváčke, napr.
    (1967) Wenn der weiss Flieder: Germany
    (1967) Voila-voila: France
    (1967) Soviet TV (New Years Eve)
    (1967) 4 Etoiles: France
    (1970) Dadumpa: Italy
    (1972) Numero un... Mireille Mathieu
    (1974) Domino: France
    (1974) Taratata: France
    (1974) Top a Mireille Mathieu
    (1975) Fais-mois danser (A la place des Arts): Montreal - Canada

    ......je toho oveľa oveľa viac.
    Ak by sa niekto rád podelil o túto vzácnu zbierku, píšte na mireille@post.sk. Prajem pekný deň.
  • DVD a CD Mireille

    Ahojte, mám bohatú zbierku o mojej obľúbenej speváčke Mireille Mathieu, vyše 645 piesní v rôznych jazykoch (37 hodín hudby), všetkov mp3 vo výbornej kvalite, mnohé z vzácnych LP a EP. K tomu vlastním aj rôzne dokumenty o tejto speváčke, napr.
    (1967) Wenn der weiss Flieder: Germany
    (1967) Voila-voila: France
    (1967) Soviet TV (New Years Eve)
    (1967) 4 Etoiles: France
    (1970) Dadumpa: Italy
    (1972) Numero un... Mireille Mathieu
    (1974) Domino: France
    (1974) Taratata: France
    (1974) Top a Mireille Mathieu
    (1975) Fais-mois danser (A la place des Arts): Montreal - Canada

    ......je toho oveľa oveľa viac.
    Ak by sa niekto rád podelil o túto vzácnu zbierku, píšte na mireille@post.sk. Prajem pekný deň.
  • Mille Colombes

    Zdravím Mirejku,moc se mi od ní líbí písen Mille Colombes,kterou prý u nás měla zpívat Hana Hegerová,ale já jsem to česky,natož francouzsky,předtím,než jsem si koupil její CD-Son Grand Numero Best Of,nikdy neslyšel a tuze by mě zajímalo,o čem v písni Mille Colombes vlastně zpívá. *10*
  • Re: DVD z Olymipie

    Zkus třeba www.audio3.cz, viděl jsem ho prodávat i v Bontonlandu v Praze.
  • DVD z Olymipie

    Chtěl bych požádat o informaci, kde by bylo možné sehnat DVD Miereille z Olympie. Maminka je její velkou fanynkou již od mládí, a tak bych jí tím chtěla udělat radost a zatím se mi jej nepodařilo nikde sehnat. Díky moc za jakoukoliv informaci na email p.matecna@seznam.cz. Díky. Pavla
  • Re: Re: Mirejka

    Dobrý den, chtěla bych poprosit o inforamci, kde by bylo možné sehnad DVD a nějaká CD od Mireille. Maminka je již od mládí její velkou obdivovatelkou, a tak bych jí tím chtěl udělat radost. Díky moc. Pavla
  • Re: Mireille

    Dobrý den, chtěla bych poprosit o informaci, kde se dá sezhant DVD Mireille. zatím se mi na něj u nás nepodařilo narazit. Díky moc za info. Pavla *4*
  • Mireille

    Mireille je prostě úžasná, její písně jsem objevil asi před dvěma roky- jako první jsem slyšel CD, kde nazpívala písně italského skladatele Morriconeho (a dle mého názoru to patří k tomu nejlepšímu z její tvorby)- a hned jsem si ji zamiloval.....naposledy jsem viděl její DVD z Olympie 2005...jedním slovem nádhera...
  • Re: Re: Re: Mirejka

    texty se dají sehnat na www.moncredo.com
  • Re: Mirejka

    Souhlasím, má nádhernej hlas, taky mám většinu jejích CD i LP včetně posledního DVD z Olympie a mnoho nahrávek z TV. Ten konzert byl nádhernej.Co sháním CD Vous lui direz z roku 2005.
  • Re: Re: Mirejka

    Ahoj nevíš prosím tě kde se dají sehnat texty k písním Mirelle M.
    Děkuji J.
  • Re: Dotaz

    Ahoj, ta písnička by měla být od Edith Piaf-Non, je ne regrette rien
  • Re: Mirejka

    dobrý den,
    zdravím všechny příznivce Mireille.Jsem její velká obdivivatelka
    už dlouhou dobu.Ráda odepíšu všem jejím fanouškům.
  • Dotaz

    Aohj,smím se zeptat od koho a jak se jmenuje písnička,která je/byla v reklamě na delisu-Byla tam ženská,seděla na pohovce,jedla delisu a pak ji sebral ďábel,a u toho hrála ta písnička!Nebo byla i v seriálu Velmi křehké vztahy,oblíbená píseň p.Peškové!Prosím jak se jmenuje?Pište na mail,díky moc
  • Dotaz

    Můžu se zeptat,jak se jmenuje ta písničku,jak je(byla) ve reklamě na delisu-byla tam ženská jedla delisu a pak si sebral ďábel,také je tato písnička v seriálu Velmi křehké vztahy-hráli jí paní Peškové.Jediný slvo který z té písničky vím je ...gregorian..Pište na mail dík moc pa *9* *3*
  • Re: Mirejka

    Dobrý den,
    bylo by možné Vás poprosit o kontakt na Vás zda by bylo možné přepálit si cédéčka? Mamka s taťkou jí mají velice rádi a znají jí z mládí a byli jí naprosto unešeni a tohle by jim udělalo velikou radost...
    Jestli ano, tak mi prosím napište na Zuzka2a@centrum.cz
    Děkuji a s pozdravem
    Zuzka
  • Re: Mirejka

    Souhlasím,má krásný hlas *4*
  • Hurá

    Já, pravidelná zanícená divačka napínavého mýdlového seriálu Rodinná pouta zoufalou manželkou ztracená u ordinace v růžové zahradě plné pojištěného štěstí na letišti hledající nové místo v životě s myslí plnou přirozených pohybů celebrit stardance přeji všem báječné chvilky u seriálů ze života tak blízkého našim každodenním zážitkům. Slávina
  • Mireille Mathieu

    Hledám CD na kterém je píseň Mireille Mathieu - Ave Maria. Koupím.
  • Mirejka

    Mireille Mathieu patří mezi nejlepší zpěvačky na světě. Zpívá úžasně ve většině světových jazyků. Mám téměř všechna její alba, která lze sehnat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit