Přejít na výpis diskuzí

Mirek Topolánek

OSOBNOST 17.10.2010 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nwm teda xDD

    Je divnej *15* moc mu nefandim xD
    • Re: No nwm teda xDD

      JA MU NEFANDIM, NEFANDIL A ANI FANDIT NEBUDU !!!!!
  • tpl

    topolanek je .........
  • Opět máte moji důvěru

    Vážený pane Topolánku. Než jste se stal premiérem, velice jsem Vám fandila a byl jste mi velmi sympatický. Dle toho, co jsem si o Vás přečetla, jste velmi chytrý a vzdělaný muž a i tak jste na mě působil. Poté, co jste se stal premiérem, bylo Vaše politické vystupování jaksi "klukovské"... Ale od doby, kdy se naše země stala předsednickou zemí EU a Vy zástupcem - předsedou?...jste se opět začal chovat zodpovědně, jak bych očekávala od osobnosti jako Vy. Jsem za to moc ráda. Dosáhl jste za dost krátkou dobu předsednictví v EU dobrých výsledků, změnilo se i Vaše chování a jednání - je z Vás opět zodpovědný politik, za kterého jsem Vás měla. Jsem přesvědčena o tom, že naši zemi zastupujete výborně. Fandím Vám a držím palce a nedopuste, prosím, aby tuto zemi ovládli lidé jako p.Paroubek, event.nedej Bože, komunisti. Co se týče Vašeho soukromého života, myslím, že do toho nikomu nic není. Dle mě jsou podstatné výsledky Vaší práce v pozici premiéra a celkově v politice. Ještě na závěr... když jsem slyšela Váš rozhovor, už nevím s kým, kde jste hovořil anglicky - super - smekla jsem klobouk. /myslím, že mnozí naši politici - p.Paroubek, atd. jsou rádi, když se vyjádří plynně a srozumitelně česky/.
    Přeji Vám hodně síly a úspěchů a věřím zase, že jste jeden z mála našich politiků, kteří mají úroveň.
    Přeji Vám i Vašim blízkým hodně zdraví, štěstí, lásky, porozumění...
    A JEŠTĚ... UDĚLEJTE, PROSÍM, CO JE VE VAŠICH SILÁCH, AŤ SI ODS ZÍSKÁ OPĚT DŮVĚRU LIDÍ!!!, PROTOŽE DOST LIDÍ DŮVĚRU VE VAŠI STRANU ZTRATILO...už nikdy ne p.Paroubka,atd. Jste narozen ve znamení Býka jako já a vím, jak Býci dokáží jít za svým cílem. A věřím tomu, že Vám nejde jen o "svůj" cíl, o svůj prospěch, ale hlavně o prospěch našeho národa. A věřím tomu, že nedopustíte, aby v této zemi ještě někdy vládli komunisti, to jsem zažila. TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ A DRŽÍM PALCE... *4*
    • Ty mas v makovici slusne vyvetrano. *8*
    • Re: Opět máte moji důvěru

      TY SES ALE PRASTENA VID?
  • Týpek

    hustej týpek je to!
  • topol

    jo jestli si ho vážím já teda nevim,každopádně je s ním aspoň sranda stejně tam krade každý a každý kouká kde co schrábnout a co využít(zahraniční cesty),tak když umí mluvit a dostal se až tak vysoko tak mu fandím, ale možná mě dostal i ten jeho výrok"tak co kluci, co vymýšlíte?zase nějaký píč...ny co je to borec nakonec *5*
  • ...

    Pan Topolánek je dobrým premiérem, kterého si velice vážím.
    • Re: ...

      *13* VŮŮŮL TO JE !!!
  • Vidlák

    Mirku, Mirku, ty si možná chlap s gulama - ale v hlavě máš teda solidně nasráno to ti teda řeknu
  • bod

    Vážený pane premiere, nemám Vás pro Vaše promiňte mi někdy skutečně buranské chování /i když kraj ve kterém jste se narodil miluji, ač středočech zde již léta trávím každou svou dovolenou / zabodoval jste u mne na reakci prohlášení pana Busche ohledně dodržování lidských práv u nás. Chci Vím sdělit, že jste po dlouhé době u mne opět stoupl v ceně. Vážím si Vás.
  • Mirek T. 2

    Teď, když jsem se vymotala z diskuze, tak jsem si všimla, že se pan premiér narodil ve stejný děn, jako já - 15.05.!!!!! Taková malá perlička.... *1*
  • Mirek T.

    Myslím si, že Mirek Topolánek je docela dost sexy. I jeden nejmenovaný deník si myslí, že není zas tak k zahození. Proč? Tenhle deník totiž udělal něco jako přehled krásek a zvířat. Uvedl Parobka a jeho Petru, ale nenašla jsem tam pana Topolánka. A nebylo to zas tak dávno, co ho kritizovali kvůli nevěře. Když jsme u té nevěry... Není dost případů rozvedených manželství kvůli mladší (dobře i krásnější) ženský? Řekněte, že Mirek T. je premiér, že by neměl... Ale není bůh. Je člověk jako mi ostatní...
    Teď si říkáte, že to píše nějaká 40-ti letá panna. Omyl jsem sice panna, ale ve studenstkých létech.
    Pane Topolánku, neměl byste zájem???? *4*
    • Re: Mirek T.

      *15* *16* *9* Přečti si následující příspšvek (po tvém) a otaxuj se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit