Přejít na výpis diskuzí

Mirek Topolánek

OSOBNOST 17.10.2010 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mirek topolánek

    Mirku vykašli se na to premierování.Vždyť jsi nebyl komunista a hrabeš se do ODS.To je nástupní organisace komunistů.Radím ti dej od toho ruce pryč.Nedělej nám Vsetíňákům ostudu.Někdy se chováš jako hulvát.Proč jsi nechal Pavlu na holičkách kvůli nějaké p--e.Ještě jednou ti rozumně radím v--s--er se na tu politiku. *3* *16*
    • Re: Mirek topolánek

      vidina lehce nabytých peněz je lákavější, než Tvůj apel. Za první republiky bylo nemanželské dítě společensky neúnosné - ale teď ? *8*
      • Re: Re: Mirek topolánek

        Plně se ztotožňuji s tím,že dříve nemanželské détě bylo neúnosné a dnes je to pomalu odměna a samozřejmost.Je to dáno jak politikou dotyčné osoby a jeho strany -tak i nemožností v dnešní době dělat kariéru a při tom se starat o rodinu.Ale to je vlastně již o něčem jiném a nikoliv o panu Topolánkovi. *4* *5*
  • žádost o sponzorství

    Ahoj,sháním nějakého sponzora.Reprezentuji naši ČR ve sportu Endurance(vytrvalostní dostihy)Prosím o jakoukoli pomoc,mám doma velmy dobré a dobře připravované koně,bohužel nemáme peníze abych si je mohla dovolit,startovala sem na spoustě prestižních závodů at už to bylo mistrovství Evropy,či ve Spojených Arabských Emirátech v prezidentově poháru,kde sem byla na pozvání šejka.Loni sem měla se svým koněm kvalifikaci na mistrovství světa,které se konalo v Argentině,bohužel pro nedostatek peněz sem jet nemohla.Příští rok bych se opět chtěla zůčastnit mistrovství Evropy ve Španělsku na 120km,mám velmi dobrého koně a dobře připravovaného,bohužel příprava,startovné,přeprava,... je až příliš drahá.Doma nemáme skoro ani na chleba,vše jde do koní¨.Ale co doma s dobrým koněm,na kterého se tak akorát mohu dívat.Proto moc prosím o jakýkoli kontakt na někoho,kdo by mi mohl pomoci,dobře vím,že to jsou peníze,které se mohou,ale nemusej vrátit,je to risk,ale byla bych opravdu nesmírně vděčná,a ne jen já ale i jiní lidé,kteří mají s tímto sportem co společného,budu vděčná za jakoukoli pomoct.Nabýdnout mohu možná úspěch při reprezentaci,ale tyhle závody jsou natolik obtížné,že výsledek nemohu zaručit.Mohu jen říct,že dělám vše co je v mých silách.Jediné co mohu ještě nabýdnout je účast na závodech jako můj sponzor,...Předem moc děkuji za jakoukoli pomoc,jakýkoli kontakt na někoho,kdo by byl ochoten se do tohoto sportu zapojit a umožnit mi start na těchto obtížných závodech
    • Re: žádost o sponzorství

      je to sice od Tebe hezké a dojímavé, ale to se musíš obrátit na MT. Tady se ničeho nedočkáš, sice nemám koně ale taky nevím, kam peníze vrazit dřív ... *9* . Za současnou vládu se člověk musí *8* ...
    • Re: žádost o sponzorství

      nabídnout, ty kobylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit