Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Zdravý rozum

    Proboha, jste normální?! Jak můžete věřit tomu, co napíše bulvár?! Lžou jako když tiskne (mám s tím osobní zkušenost), fotky si přizpůsobí k obrazu svému...vy jste u toho byli, že tak zasvěceně o tom mluvíte a přesně víte, co se stalo? Není to náhodou čistě jejich věc a co je vám vůbec do toho? Co kdyby se někdo začal rýpat ve vašem osobním životě a zveřejňovat ho, bylo by vám to příjemné?!
    Takže příště prosím bez hulvátských komentářů!
    hudy
  • Co?

    Ahoj muj drahy odcimku, zatim co travim cas na zavirovanym internetu, tak ty se za chvili vratis z predstaveni. Tady o tobe nekdo dokonce pise, ze te miluje *1* !!! Ja te taky mam rada, ale jen jeko nevlastniho tatku *4* *3* . PaPa a doufam ze se tohle nedozvis, jelikoz mam internet zakazany *4*
  • Jseš skvělej!!! *4*
  • poliklinika A.Staška

    Dobrý den Mirku,
    jste velmi charismatický muž, a ještě ke všemu to co děláte, děláte velmi dobře- myslím tím svou práci...
    Dnes jsme se po sobě dívali na Pha 4, u polikliniky Antala Staška..
    V jakém divadelním představení nyní hrajete ...,ráda bych se přišla podívat.
    Děkuji. Šárka
  • Doufám že vám to vydrží

    Ahojky přeji hodně ststí vs Aničkou a doufám že vám to dloho vydrží a že sae nikdo nebude do vás plést.Pojišťovna je super serál,už se těším na pondělí a už aby byla i ta třetí řada.Držím palce ať je druhá i třetí řada úspěšná jako první. *3* *4* *8* *1*
  • poděkování

    Děkuji za nádherný zážitek z představení ,,Všechno jen do putyk a ženských", který jste nám spolu s paní Vilmou Cibulkovou zprostředkoval v Karviné v komorním prostředí regionální knihovny. Patří Vám oběma velký dík. S úctou a obdivem hanka
  • milujitě

    jsi krácný chlap *16* *16* *16* *3*
    • nevlastní strejda

      Pan Mirek je nejúžasnější herec na světě. Nejlepší kamarádi mojí babičky byli jeho rodiče. Ale pana Mirka bohužel vůbec neznám. Nemáte jeho telefonní číslo? Terka z Ostravy.
  • Poděkování

    Dekuju za natoceny film Jak se kroti krokodyli ten film nema chybu. Moc se mi libilo obsazeni hercu a Mira ten fakt nema chybu je naprosto k sezrani. Nejenom jako herec je fakt dobry moc mu fandim a verim ze natoci dalsi filmy trebas kde bude aj horolezectvi. Diky moc Jana
  • Pojišťovna štěstí je fakt úžasná!!! *14* strašně moc se mi líbí, doufám že vám to "s aničkou" vyjde a bude to hezký *1* *14* *8* *4*
  • krasny den

    dobry den,muzu jenom souhlasit s tim,ze jste bajecny herec a uzasne charismaticky chlap.ale jste taky strasne moc podobny nekomu kdo je mi strasne moc blizky, takze to vam jeste pridava plusove body:))hodne moc stesticka lucias

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit