Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miroslav Kalousek se narodil 17. prosince 1960 v Táboře. Tak tohle se nemělo stát. Jeho táta by býval udělal velice prospěšnou věc kdyby ho tehdy vystříkal do kopřiv. Ale ona se na každou svini vaří voda a boží mlejny melou sice pomalu, ale velice spravedlivě. Stejně je s podivem jakou má hroší kůži já být vrcholným politikem a vědět, že mě skoro 80% národa nesnáší tak okamžitě odstoupím. Tenhle zloděj, podvodník a tunelář se tam bude držet jako klíště. Navíc ještě fyzicky napadl studenta na ulici a to jen za holou pravdu, kterou mu bez okolků naservíroval do ksichtu. V jiné zemi už by okamžitě doministroval, protože tohle si jako vrcholný politik nesmí vůbec dovolit. A co se mu stalo u nás? Dostal směšný litr pokuty, přitom ten litr pro toho hajzla vůbec nic není. Já bych mu dal hektolitr pokuty. Mimochodem, ten student je u mě hrdina, má můj velký obdiv. Notorický opilec chemik Lihoslav Kraďousek holt neunesl pravdu. Sice toho prevíta Lihoslava Kraďouska pan prezident Zeman z ministerského křesla sesadil, ale on se pořád nechce vysoké politiky vzdát. Holt koryto chutná. Já říkám jedno. Tenhle prašivka neopustí tenhle svět přirozenou smrtí. A pak se bude smažit v pekle.
  • Za protektorátu ani Reinhard Heidrich nebyl takový křivák a neškodil čechům tolik, jako ta s...ě Kalousek.
    • Každý věděl co od Heidricha může očekávat ale u záludného zmetka Kalouska člověk nikdy neví.
  • Jseš dobrej nenech se zastrašit a bojuj.
  • Celá vláda ODS včele Kalousk sTOP 09 byla vládou mafiánskou a zlodějskou, proto je třeba tito lide vyhnat. Jsou horší než komunisté, které lid nemá rádo. *1*
    • Zapomínáte, že většinu peněz prošustrovaly kraje, kde vládne ČSSD a KSČM. *3*
  • Kalousek je pro drtivou většinu národa synonymem zlodějny,korupce,arogance a darebáctví.Takový český Mugabe.Tento parazit musí být za své činy co nejtvrději potrestán.
    • Je to zlodějský praseHAG
      • nejen zlodějský
  • Kalousku,konopná oprátka ti bude velice slušet.
  • Pan Ing. Kalousek je stejne s pany Schwarzenbergem a Necasem nejlepsi politici poslednich dob. Zabivaji se tim vsechny evropske noviny a dokonce i New York times a predni americti ekonomove. Zeman jestli se toho pri sve zivotosprave dozije nas zatahne na uroven vychodnich statu a pak uz bude cesta zpet do zapadni a stredni Evropy velice tezka.Lidi vzpamatujte se, vzdyt to po case jeho autovlady muze znamenat i zmenu rezimu. Omezilo by to nas VSECHNY.
    • Paní Ing.-kde jste studovala? Obhajovat toto individuum a spacího panáka s červenýma ponožkama,vypovídá něco o vaší IQ!!
    • Olinko, nauc se pravopis a potom muzes neco psat!!!!!!! Jste asi zrejme nejaka restituentka , protoze toto co pisete je jen samy blaf. Kalouska v teto republice nikdo nema rad!!!!!! Jo je dobrej jak rozkrada nasi republiku to mu slo!!!!! Mel by jit do kriminalu !!!!!!!!!!
  • Vždyť jsme mu u řiti.Palácový řečník předvádí svou vtipnou řeč, snaží manipulovat lidi svými kecy. Ne každý mu to baští. Měl by spíš umět sklonit hlavu, bude to potřebovat.Zatím se cítí velmi neohrožený...
  • Kalousku chtěl bych být tím chlapcem co jte mu dal facku.Já bych Vám s radostí dal facky dvě.Tak mě to učil otec,když dostaneš facku musíš dát dvě.Vy si je na sto procent zasloužíte za to jak se chováte k naší Vlasti a lidu této země,kterým pohrdáte.Vám nejde o stát a lid,který v něm žije.Tobě jde o koryto a svý blaho.Bojoval jste proti stravenkám a sami si tam žerete zadarmo ne za naše prachy,jste dobře placený z našich peněz,nevážíte si toho všichni se chováte jako dobytek.
    • Škoda že Kradous nenarazil na mně,dneska bych mu platil nové zuby a už by ten ksicht neměl nikdy tak nažehlený.Stav se do Karviné k nám do hospůdky a garantuji ti že už ji neopustíš po svých.
  • Rodiče mě vychovali vždy se snažit chovat slušně ale ve vašem případě p.Kalousku bych udělal vyjímku a nejen,že by jsem vám nikdy,za žádných okolností nepodal ruku ale s chutí bych si na vás plivnul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit