Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kradete uz i v zahranici zlodeji mate stesti ze tady nejdou do ulic lidi uz by jste viseli skryvate se za demokracii
  • Nejvetsi zlodej v novodobe historii mafian hulvat ozrala povesit S Necasem Klausem Topolankem atd
  • za komunistu uz by si visel i s necasem klausem kalousku je mi spatne z tebe kdo te porodil
  • Co pan Kalousek udělal s kontem na povodně kde by mělo být asi 18 000 000 000 Kč.A co vlastně dělal před rokem 1990,životopis tu právě začíná tímto rokem??????????
  • Zloděj a grázl největšího kalibru,nenávidím toho parchanta. *16*
  • Tohoto pána když vidím,tak bych zvracel!(puke)
  • Top 09 v příštích volbách nemá šanci jen díky Kalouskovi
    • Ano, to je pravda nemá šanci na další zvolení - TOP 09 vč. Kalouska, co je pravdy na tom, že se v listopadu l.r. v tichosti rozvedl?
  • Vážení viděli jste jak Kalousek bydlí:Je to to hotová pastouška za několik melounů
    a měli bychom se mu složit na zařízení bytu.
  • Kalousek brečí po vyvětrání náckovství, xenofobie a estébáckého odéru, já také, protože největší NÁCEK, NÁDIVA A NADUTEC je na naší politické scéně právě KALOUSEK. Jeho styl vyjadřování, pohrdání lidem, kteří na toho náfuku dřou je neskutečný. Sám se bojí o svoji kůži jsko prase, protože je to největší defraudant, zloděj a mafián, který se kdy vůdec na planetě narodil. Ale neboj se nebo spíš se třes, na každé prase se voda vaří. Zatím jsi rozdával facky jen ty a cítil ses jak hrdina, ale hněv lidu tě nemine. Jen mám obavy abys nefouk za Krejčířem ty xxxxx zrádná. Čtěte lidi na internetu Kalouskovi rozfofrované miliardy a nenechte se uchlácholit jeho kecy. Jen do něj.
  • Pan Kalousek zraje jako víno. Zatím nejsem jeho volič, tedy myslím tím TOP09, ale fandím mu i jeho úspěšné snaze krotit zadlužení naší státní kasy. Dnes je 27.01.2013 a vzponete si. Pan Kalousek se za deset - patnáct let bude našim demokraticky zvoleným prezidentem
    • Á další pomýlený pomatenec-jen mu fandi a pak za něj můžeš nastoupit do lochu,když ho tak obdivuješ a miluješ a ještě jedna rada-sundej si ty klapky z očí a vyndej špunty z uší a snad se ti rozsvítí!
    • Druhák s vůní po schnilém ovoci,pro inteligentní pražáky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit