Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je po volbách ..ještě toho ožralýho Kalouska dostat ze sněmovny k lopatě a bude nám všem dobře
  • Po odhalení chyb ve volbách ve Stř.kraji lze pochybovat o jejich regulérnosti. Pětiprocentní strany se dostaly do sněmovny na poslední chvíli a chovají se jako vítězi. Úděsné stále dokola poslouchat ty jejich žvásty. Co dobrého pro náš stát udělaly? Jen samé miliardové škody.
    Vyhlásit nové volby a kontrolu nad jejich regulérností.
  • Ten kdo poslal na pana Babiše udání kvůli Čapímu hnízdu byl právě pan Kalousek , neunesl totiž jeho úspěšnost. Pan Kalousek by měl kontrolovat své výrazy a chovat se jako politik ne jako žárlivé prase. Ve sněmovně na každého jen útočí a zapomíná že je tam pro lidi né proto aby každého jen urážel .
  • Dokud budou takoví rýpat do politiky,tak toto je věčně aktuální.
    https://email.seznam.cz/download/j/3Mnoz2govdFYOnO1re6EcMCHAu2R-DOWedzWJXWITDFmguVjWm8kmAzD1kUYT-LRFdvuXSI/Rozhovor.mp3
    • Rozhovor.mp3
  • pan Kalousek je jenom brepta nic nedělá pro národ jenom stále někoho pomlouvá a zdržuje jaké koliv zasedání holt jenom kecá a ubližuje a závidí ostatním Marie
  • Marně vzpomínám, co dobrého Kalousek pro náš stát udělal. Samé škody viz.ministerstvo obrany:drahé nefunkční padáky, které zmařily život mladého člověka a jiné kšefty s p.Hávou, vysoký dificit, snižování platů st.zaměstnanců, okrádání důchodců atd. Přemrštěný zájem o zprávu OLAF, kterou četl v předstihu a nemůže říct, kdo mu to umožnil. Nelze si klást otázku, kdo asi stojí za anonymním udáním. Totéž přiznal novinář z Bakalových Lidových novin v ČT 24, zprávu měl dříve než příslušné instituce od koho neřekl, pouze uvedl, že vyšetřování OLAFU prodedly "dva dámy ze Slovenska a Litevec".
    Jsem pro řádné nezávislé vyšetření nejen této kauze ale i OKD, MUS a jiných miliardových podvodů. Ale konání Kalouska vzbuzuje podezření, že vše bylo připraveno a načasováno.
  • p. Kalousek,zklamal jste nejen mne,ze nejste na kandidatce hlav.statu,knize,ale i vy mate predstavu o hospodareni,od sametove lzi to nevypada tak k cemu byl veden jako mali kluk hrabe k hospodareni.
  • Stále častěji si pohrávám s myšlenkou stát se nemajetným bezdomovcem ,a neodvádět tomuto státu ani korunu,při vědomí že živím podobné ludry.
  • Kalousek drtivou většinu lidí dovede pořádně odpudit. Mě osobně je spíš jen k smíchu. Je to starej nervák *15* *1* *1*
    • A co premier a prezident???
      • No třeba prezident nevypadá jako nervák,ale že je spíš dost často úplně mimo.
  • Že volby proběhly regulérně, protože jinak by už tento dinosaurus 100% zmizel z politiky. Bordel ve výsledcích - preferenční hlasy ODS, mne v tom pouze utvrdil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit