Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Kalousek

OSOBNOST 16.10.2010 
448 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ho vidím, už mi je zle.
  • VIVA Kalousek!!!
  • Hlavně, že vy všichni jste poctivci.
  • Tenhle člověk je největší p*ko který existuje *7*
  • Zas*aný ha*zl *16*
    • To jsi a ještě k tomu primitivní!
  • Kalousek celých 25let spoluvytvářel tenhle bordel,příjde mu normální,že se v této zemi neplatí daně,politické špičky kradou a nenesou odpovědnost za svá chybná rozhodnutí.Ted se v parlamentu chová jako debil.Kope okolo sebe protože ví,až oejde starý pán předseda,tak z něj bude politická mrtvola.Pro tuto zemi jenom dobře,je to lump a měl by zčernat v kriminále. *13*
  • JEN AT NELŽE... ......... KOLIKRÁT JSME POSÍLALI "NECHCEME UPRCHLÍKY" A PAK ČTEME ŽE ČESKU BUDE PŘIDĚLENO TOLIK A TOLIK....
    LASKAVĚ SI TAM, UDĚLEJTE POŘÁDEK..... ČESKÁ REPUBLIKA NENÍ ODPADKOVÝ KOŠ,
    Česko, na rozdíl od západních zemí, jde o zcela novou otázku. „Jsme absolutně nepřipraveni přijímat tyto cizí prvky. Pro mnoho lidí je to imaginární hrůza z něčeho, co neznají. Neví, jak se něco takového zvládne, proto zaujímají negativní postoj. V této situaci by referendum mělo naprosto devastující účinek,“ uvedl Hartl.
    Příliv běženců podle Hartla by způsobil problémy i českým úřadům a politikům, kteří na něj nejsou připraveni a nevěděli by si s ním rady. I demokratické strany začnou lavírovat, protože u tohoto chytlavého tématu nebudou chtít ztrácet hlasy. Je to časovaná bomba a řešení je pouze v tom, že se otevře veřejné debatě,“ řekl Hartl. Podle něj je to jediná možnost, jak otázku imigrace vyrvat z rétoriky xenofobních politických sil.
    VY VŠICHNI VE VLÁDĚ TAM opovažte se přijmout uprchlíky. Měli byste vidět asi videa co vsude dělají za bordel... Zabijí lidi, shazují věci,vše rozbijí tam. apod. Vyhání domáci z domovů a vy stále je tu chcete. VARUJEME VÁS. Jestli to uděláte tak se těžte na to, že Vás lidi nebudou volit už.... Uprchlíci jsou vrazi a né žádné chudáčci.CHUDÁK VYPADÁ JINAK.
  • Zdravim veřejného pijana poslance Miroslava Kalouska a byl bych rád kdyby si toto přečetl: Pane poslanče Vy byste měl přestat kritizovat to co se Vám nepovedlo za celou dobu co jste seděl a chlastal v křesle ministra financí to dělají jen trosky co nemají argumenty jsko jste Vy!!! Vy jen dokážete kolem sebe kopat a pomlouvat všechny kolem sebe, měl byste se stydět za své projevy, je na Vás pane Kalousku vidět, že již máte -MÍSTO MOZKU Z PIVA KOSTKU !!! jak se říká těm lidem co si nevidí do úst a delší dobu konzumují alkohol. Jo a ten Váš kolega, zajisté kamarád, spící aristokrat důchodce by měl již z veřejné scény taky odejít jako Vy !!!! Takoví lidé by již neměli veřejně vystupovat, natož to zabírat místo v tak vysoké politice!!! Myslete si o mě co chcete já si o Vás myslím to co jsem výše napsal a nikdo mi to nevyvrátí... Mám jediné štěstí že jsme se ještě osobně nepotkali, protože bych Vám to vše rád vmetl přímo do očí a nevím zda bych se udržel a nedal Vám pár facek aby jste se vzpamatoval, ale myslím si že by to nepomohlo a mi by to ublížilo protože byste zajisté vytáhl svou poslaneckou imunitu a podal na mě žalobu.... Žalobu za to že Vám pane pijane Kalousku konečně někdo řekl pravdu do očí a Vy byste to neustál, tu svou aroganci....
  • A co působnost s. Kalouska v NF ( Národní fronta) spolu s ostatními se podílel na budování soc. společnosti!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší