Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Šimůnek

OSOBNOST 15.10.2007 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šimůnek je druhořadý herec,není to žádný Leonardo di Caprio či Brad Pitt nebo Al Pacino!

  • veru
    *14* *14* *14*
  • Mirek je krásnej chlap. Líbí se i mé malé dcerce
  • mirku všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • mirku všechno nejlepší k vašemu svátku vám přeje zdena
  • Vypadáš pořád dobře
  • Miro jsi fajn pokracuj *3* *3* *3*
  • skoro všichni jsou hezčí, když jsou mladší .. a herec se nesoudí podle toho jak vypadá ale podle toho jak hraje !!
  • Emilidzex
    Když byl mladej , tak byl hezčí
  • mohl by hrat lepšic *3*
  • všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :-) :-)
  • jednim slovem- nadherny. Mam to stesti, ze u nas v obci je takovy andilek, takze se obcas muzu podivat na zivo.
  • vše nej k narozeninám *14* *3*
  • Souhlasím ;) Nechápu lidi co soudí aniž by poznali. Já měla tu čest se s ním seznámit a je to moc milý a hodný chlap. Blbý rozhodně není ;)
  • Chlap je to krásnej...jen si nemyslím, že tak mladá slečna jako Dominika Myslivcová je uplně stejná věková kategorie...no jo chudák holka :D má to těžký
  • Miroslav Šimůnek - Něco k němu

    Docela mě dostává, co sem všichni píšete, dohadujete se apod. Každý má svůj názor a nikdo by mu ho neměl brát. Já osobně si myslím, nebo spíš vím, že Mirek Šimůnek je skvělej, milej chlap. Teď se asi ptáte jak to asi můžu vědět? No jednoduše - U nás ve městě, hráli Dívčí válku, kde hrál Miroslav panice Ctirada (prostě tuto roli) hrál jí skvěle, všichni herci byli skvělí, prostě dokonalý! No po představení jsem si za nimi zašla do "zákulisí" protože v tom divadle také hraju tak jsem tam to znala, šatny, hlediště, jeviště, prostě všechno. Zašla jsem tam a všichni mi dali podpis do památníku a Mirek byl vážně milý a ochotný prostě všechno jaký by měl být. Navíc má i příjemný hlas, a je krásnej - Na vzhled koukají asi téměř všichni, takže musím tady napsat jak je dokonalej, výbornej, skvělej, krásnej, nádhernej, překrásnej .. atd. Což by jsem se upsala, protože je vážně k sežrání. Vážně, jsem moc vděčná za to, že jsem se s ním mohla osobně setkat, a poznat ho alespoň za těch 5-10 minut. Někdy, prostě někdy se s ním chci setkat znovu, a tentokrát se s ním i vyfotím, protože v tu chvíli jak jsem z něj byla unešená, mě to nenapadlo ...
  • HB

    všechno nejlepší k narozeninám *4* *3*
  • Narozeniny

    Milý Mirku
    Přání k vým narozeninám,přání hodně
    štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • GAY

    Sem tam se kolem mě prošuškne, že Mirek je na kluky, jak to tedy je? Je nádhernej...! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit