Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Táborský

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))))
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *3*
  • Pane Táborský, chci Vám poděkovat za provádění dokumentárním cyklem Národní klenot. Něco tak krásného s neopakoatelnou atmosférou, umocněné právě Vaším komentářem, který byl tak lidský a člověku blízký, nám s manželkou učarovalo. Sledujeme cyklus již po třetí a je nám u něj s Vámi moc pěkně. Doporučuji všem ke shlédnutí a Vám MOC děkuji. Je to něco úplně jiného než dokumenty v Americkém stylu, které mají někdy komentář jako pro hlupáky a střih stíhá střih. Přeji Vám mnoho štěstí a úspěchů při Vaší další smysluplné tvorbě a v osobnm životě. Fraj
  • Dětství

    Ahoj Mirku,pamatuješ si ještě na mě?Bydleli jsme v Hradci Kralove...budu rád,když se mi ozveš.Měj se.Vláďa Vojta
  • Rennie

    Ahoj, můžete mi někdo poradit, zda namluvil pan Táborský reklamu na Rennie ( pan žaludek). Děkuji
  • Miroslav Táborský

    Milý Míro
    Blahopřeji k Tvým narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • olse13

    Střední škola?

    Nevíte někdo na jakou šel mirek SŠ?
  • Zdravím,bývalý spolužáku

    Rád bych dceři rozmluvil studium herectví.Podpoříš mě?Měj se krásně!Honza
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Vážený

    Vážený pane Táborský,

    patříte mezi TOP 10 českých herců.... v úctě a s pozdravem, Miroslav Schimmer, Plzeň
  • Pohoda

    Dneska jsem ho viděla na premiéře filmu Maharal v Hradci a je to sympaťák a přišel mi v pohodě a jako jedinej byl vtipnej....
  • dotaz

    Dobrý den, zahlédl jsem na stránce fdb.cz, že vlastníte film kouzelný cop. Pokud jej vlastníte dejte mi prosím vědět. Děkuji Jurda
  • vzpomínka na vojnu

    Ahoj hade, jestli si vzpomeneš na vojnu v Benešově tak se ozvi. Rád bych Tě zas viděl. Plechovka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit