Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Vladyka

OSOBNOST 22.4.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miroslav Vladyka nic moc jako herec.

  • Miroslav Vladyka nic moc jako herec.

  • Miroslav Vladyka jako herec nic moc.

  • dobrý český herec.

  • dobrý český herec.

  • dobrý český herec.

  • legendární role Ovsík v seriálu Hospoda.

  • Všechno nej nej, hodně štěstí,zdraví, hodně úspěchů,jste skvělý herec *3* *4* *14* *4* *4*
  • Všechno nejlepší,hodně štěstí,zdraví a úspěchů Pane Vladyko,jste hezkej *3* *14* *4* *1* fakt Super herec *4*
  • Dobry den,Míro,chci se zeptat,zdali by bylo možné se vami spojit jinak než prostřednictvím teto diskuze..Myslím ze i pro vás by to mohla byt zajimava konfrontace našich podob..Me okolí me nabádá a i kdyz ja osobně v tom nijak zvlášť nic nehledam,tak musím říct že podoba s vami je tedy opravdu zřetelná.
    Rád bych vám poslal nejaké foto v přátelském duchu.. Kdyby jste měl chut,ozvěte se na : kojanos@seznam.cz
    Jinak preji pekne leto.
    S pozdravem J.K.
  • Nevím jak to zde funguje.Chtěl bych se zeptat pana Vladyky,jestli si pamatuje na vojnu v Boru U Tachva tuším,že to bylo v roce 1980.Já si jej pamatuji velmi dobře.Dělal jsem mu"instruktora" na vojenské akademii.Již tehdy mne upoutal a vyčníval ze všech.Možná si vzpomene na karetní kouzlo.které jsem ho naučil.Byl bych rád ,kdyby se ozval o zavzpomínali si na léta dávno minulá.lubokoch@centrum.cz
  • stephanie09
    Dnes jsem byla v Brušperku na představení Na mělčině a bylo to super a můj zážitek jsou podpisy od Ivy Janžurové, Sabiny Remundové, Báry Munzarové a Miroslava Vladyky.Jsou to úžasní herci! SUPER ZÁŽITEK *4*
  • Smekám před Vaším výkonem v "šutrech". Podle mne je to po Helence Součkové Freisteinové v Budžesovi to nejlepší, co jsem za posledních deset let viděl. Děkuju za skvělý zážitek.
  • Putování

    Dobrý den, chci Vás pozdravit. Ráda jsem sledovala Vaše "putování" s Bárou Štěpánovou a vím, že jste vydal knížku, jenže chybička se vloudila a já jsem ten název (napsaný na papírku) ztratila.
    Je možné, aby jste mi ho napsal, chci si tu Vaší knížku vypůjčit v knihovně.
    Jinak jste mi sympatický jako herec i jako člověk. Alena
  • Miroslav Vladyka

    Milý pane Miroslave
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchy jak životní
    tak profesionální. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit