Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Žbirka

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok

    Jeho songy sou fakt pohodovky a je to jeden zmála upřímných zpěváků co sou *4*
  • paulinek23

    Meky je super !!!

    Meky je úžasný zpěvák. Umí zazpívat vše, co si řeknete.
    Jeho vztah ke skupině Beatles je velmi silný. Od této skupiny umí skoro vše. Taky se s Paulem a Johnem móóóóóóc kamarádí. *3* *5* *3* *1*
  • ludek

    MIRO ŽBIRKA JE VELMY DOBRÝ ZPĚVÁK MÁM HO RÁD
  • Buchlovice úžasný Meky

    Byla jsem včera v Buchlovicích na koncertě a Meky byl úžasný, milý a taky velice příjemný a skromný. Zpíval a hrál skvěle.Dík za krásný zážitek.
  • Děkuji Miroa smekám před Vámi

    Chtěla bych vyzvednout velmi dobře vybranou směs písni,která zazněla z úst Mira na Hitu Storočia.Dal jasně najevo před 100tis.diváku,že kdyby nepoznal svou nynější skvělou ženu Katku tak by pravděpodobně žil s Marikou a že právě ona byla ta první.Zároveň bych chtěla Mirovi poděkovat,že min.morálně Marice pomáhá.Všichni její příznivni to 100% ocenují.DĚKUJI,DĚKUJI,DĚKUJI... ..!!! *4* *4* *4* *4* *4*
  • Meky ja NAJ

    Miro je jednoducho boží. Tie piesne ktore človeky roztopí u srdca. Meky ďakujem ti. Ďakujem ti za to ze tu si *4* *4*
  • žbirka miroslav -atlantída

    já mám Miroslava Žbirku velmi ráda ako zpeváka a hlavne atlantida hlavne refrém: Len more cez brani čas ženě na brehy slupy vln.Len more cez brani čas von vynaša stlpy vln. *5* *3* *1* *1* *8*
  • skih

    stastne narozky

    vsn,miro *3*
  • ashleynka0012

    Vše Nej!

    Vše Nej!
  • Vše nejlepší

    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám hodně zdraví a štěstí. A mnoho životních i pracovních úspěchů přeje Monika a Eli *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit