Přejít na výpis diskuzí

Missy Elliott

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona je na holky?? No fůj *11* *11* *11* *11* *11* *11* *12* *11*
  • Jsem 7 mesicu tehotna a kdyz pustim pisnicku Pass that dutch tak mala trepe prdelkou :D... Missy je proste uzasna :)
  • HB..Missy

    Všecko nej k narozkám..:) *14*
  • Re: hkqqkkoq

    je je je je je *13* *13* *13* *13* *5*
  • 4evercharmed

    sssuuper

    super...Ching-and-Ling(super)!!:D
  • jjjjj

    ona je fakt good ×D *5*
  • Missy

    Missy je nej .. má super značku a vše ... miluju jííí a budu :-) *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: BUNDA MISSY ELLIOT

    me se nechce ukazat ta bundaa... *9* to otevru a otevre se mi hlavni stranka... *9* napiiis...
  • BUNDA MISSY ELLIOT

    Prodám bundu*14*Missy Elliot*14* máte někdo zájem?? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id =11227105&tab=0
  • Missy!!

    Missy je ney!!
  • ty wole

    je Nejlepší raperka a jeste s lady sovereign!!Sou nej ty vole a to ty missy obleceni??ty sou nejlepsi kupujete si je nekdo??to si semnou budete rozumnet tag mi napiste na icq 473-935-482 dííky!! paa *14*
  • Missy je supa

    Missy je fuckt super....a Lady Sovereign taky ale příde mi že ji děsně kopíruje...
  • www.missy-elliott.wz.cz

    CHCI VÁS POZVAT NA NEJVĚTŠÍ ČESKOU STRÁNKU O MISSY ELLIOTT! WWW.MISSY-ELLIOTT.WZ.CZ
  • Missy

    Čůs *5* Missy Eliott je nejlepší čokoládová Raperka Respeckt *5* *5* Mulati se musí na vzájem chápat vím o tom svoje *5* takže Missy Klobouk dolů My numer one *14*
  • H_H_Princess@centrum.cz

    ReSpecT =)
  • NECO I MISSY ELLIOT MAM NA SVEJCH STARNKACH I O HIP-HOPU..TAK JESTLI CHCETE TAK SE MRKNETE.. WWW.H-IPEC.BLOG.CZ ....CAUKY *3*
  • chci být tebou

    ´misy elliot je ¨prostě hvězda jasná líbí se my její styl a vše co se týká její profese videoklipy když by někdo měl adresu na videoklipy kde je missy elliott tak bych byl moc rád když by se mi někdo ozval tak jo čekám *3*
  • To hopík:Ehm...Hip-Hop se nezpiva? *1* Rap se nezpiva *3* Vis toho o tom asi stejne jako Liz...tak co tady do toho hrotis..kua vlastne hrotite oba...Missy iz da beeest end she haz da best staaajl *14*
  • jj to máš pravdu ona nei zpěvačka,protože je hoperka a hip-hop se nezpívá prostě jako že to neni zpěv ale hip hop ty vypatlanče *10* *16* *8* *5* *5* *13* *13* *10*
  • Tohle *8* není *8* zpěvačka *8* a *8* nikdy *8* nebyla *8* a *8* nikdy *8* nebude *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit