Přejít na výpis diskuzí

Mitchel Musso

OSOBNOST 30.6.2007 
402 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám

  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám

  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám 
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • musi sa vratit do kralovskych dvojcat
    bez neho to neni ono *16* *16* *9*
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • Já sem věděl že v královských dvojčatech jsi to ti *4*
  • On chodí i s miley a i s emily ?
  • Vy tři nejste normální
  • Happy Birthday Mitchell
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)) *14*
  • Hppy B-day *3*
  • Happy B-day *14*
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • Emilidzex
    TAK POČKAT!!! on hrál společně s Miley Hannu Montanu a těd mají spolu vztah?????? divný *8* *8* *8*
  • *15* *15* *15* *15* *15* *15* WOOOOOOOOW!!!!! to jako fakt holky kluci a co jste *8* *8* *8* *8* nej zprava na světě mitchel chodi VIDĚLA JSEM ŽE ORLANDO BLOOM UŽ NECHODI Z MIRANDOU KERR????????????? a s nim chodi miranda to je nejlepši zprava na celym světě pro debily.je to smula že už spolu nechodi *13* *13* *13* *13* *13* *13* on a kraska z victoria s secret to neeeeeee *13* *13* *13* jsem nasrana.orlando jse musi citit hrozně že 27 leta miri a mitchel blb spolu chodi
  • čau jo to jsem ja Barbora (kikoreil) ja jsem šmejdila po vebovkach a našla jsem film.hraje tam mitchel hraje orlanda ktery je slavni popový choreograf skupiny Katty kids.jeho holka Uma kterou hraje Megan Ory. Megan je velka faninka Katty kids.tak jse rozhodla poznat choreografa který jejich kroky vimišli. *5* *5* uma tak jela do studia saturn,aby jse zesnamila s choreografem Katty kids. o 10 let později žili spolu. *14* *3* *4*
  • novej film. *15* *2* *1* *2* *15* tenhle film je hodně dobrej. Hraje tam mitchel musso roli johnnyho.film je takovej Johnny-Mitchel žil sam na ulici jeho sestra Ina ho navštěvovala venku když jela na koloběžce davala mu chlebičky,okurčičky.Ina je mala holka chodi do 3 třidy jeho rodiče ho vyhnali z domova ale když jednou projde uluci holka tak uvidi johnnyho a hned mu nabidne bydleni když ale u ni bude bydlet dlouho tak zisti že je to jeho byvala matka tak bude mit rodinu.
  • vaše přispěvki mě nepotěšily ja tady pišu pro faninky mtchela aby jste mohly sehnat jeho filmy. Me on sam nezajima! novej film film kde hraje mitchel 18iho kluka ktery žije v caterlcornu (ketlkornu) jeho tata je farmaž beck jse jmenuje becka hraje geofrey rusch. A toje je o tom.Luis-mitchel jednoho dne když šel oprašit kukuřici přjelo auto porsche.Z auta vystoupila krasna divka se svou matkou.Divka jse jmenovala Anna kterou hrala emily osment. *14* *14* jeji matka Daniella-kim kardashian hledala pro svou dceru annu pobyt v caterlcornu. Když spatřil Luis Annu tak jse hned zamiloval.Tak nabidl mamě Anny pobyt kde bydli on.HERCI luis-mitchel beck-geofrey anna-emily daniella-kim kardashian.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit