Přejít na výpis diskuzí

Mohombi Moupondo

OSOBNOST 14.9.2010 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Yeahhh... Bumpy Ride

    Mohombi, je fakt hodně dobrej, divím se že tu má tak málo fans a skoro nic na profilu, protože jakoo objevila sem ho nedavno díky písničce Bumpy Ride (úplně skvělý song) a myslím že Mohombi má před sebou budoucnost, jakooo fakt boží písnička... *14* *4* Je supeer *14* *4*
  • Je to fakt super zpěvák moc se mi on i jeho písně líbí nejlepší je coconut tree a hned po ní I need your love vše velmi pěkné ,ale nejvíc se mi líbí tyhle 2 písničky mohombi jsi moc hezký
  • Mohombi

    Mohombi je objev roku 2010 a právem :) skvělý songy má :)
  • na jeho písničku Bumpy ride jsme cvičily na zumbě ale já s kámoškou už jsme měly dávno vyšlený svý kroky, takže jsme všem vytřeli zrak...jinak jeho fakt můžu :D
  • skvelej je

    ale jo ma hezky pisnicky ale nejvc se mi libila ta s akonem- dirty situation :D ta je bmobova :D :)
  • Re: Erna Červená?!

    superrrrrrrrrr
    • Re: Re: Erna Červená?!

      si děláte srandu...jsem si jen pomyslela, kdyby byl v tygru k těm krásným očím...a on je ještě k tomu v panně ... jsem zatracena...
  • Ta písnička Bumpy ride je fakt supeeeerrrr *5*
  • Mohombi Moupondo je vyborny zpevak mam rada jeho pisnicky.Ted delame ve skole referaty o zpevacich a ja jsem si vybrala Mohombi tak delam o nem referat.Jinak je fakt dobry zpevak. *3* *14* *4* *5* *2* *15* *1*
  • Je nádherný!!Myslela som si ze je starsi ale nevadi.Milujem ta milujeeemem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Krásný... nemam slov *1* *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit