Přejít na výpis diskuzí

Monica Bellucci

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEJNEJNEJ

    NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENA NA SVĚTĚ - BEZPOCHYB *14* *14* *14* *14* *14*
  • Naprosto souhlasim s Mattym, že Monica je nejhezčí celebrity světa.Jo a jinak se opravdu narodila v roce 1964
  • Monica and Gina

    Monica je opravdu momentálně asi nejkrásnější herečka je skoro tak krásná jako kdysi také italská super hvězda Gina Lollobrigida *4*
    • Re: Monica and Gina

      Hohó, tak tu Lolobrigidu v době její největší krásy Monica strčí hravě do kapsy, a to i další dávné slavné Italky jako Claudia Cardinale, Sophia Loren a další.. Monica je nejkrásnější Italka všech dob a pro mě i nejkrásnější celebrita vůbec. Tak.
      • Re: Re: Monica and Gina

        Pozor!!!Monica je moc krásná ale Lollobrigida byla mnohem slavnější herečka a musím uznat že i o něco krásnější říkalo se jí Gina Nacionále a v padesátých letech byla vyhlášena nejkrásnější ženou planety *4*
  • Narozeniny

    Dnes má Monica narozeniny.Alespoň na dálku a pomyslně zvedám číši na její
    zdraví a krásu.
    • lamerienda

      Re: Narozeniny

      Přidávám se ke gratulaci, a protože to zdraví a krásu zatím má, tak jí přeju, ať jí obojí vydrží alespoň do šedesáti (A pevně tomu věřím), aby mohla natočit spoustu skvělý filmů typu Malena, Zvrácený, Byt, nebo Remember Me - moje nejoblíbenější.
  • Monica

    Já ji sice nepovažuju za nekrássnější (to je u mně Norkys Batista),ale musím uznat,že je to nejhezčí Evropanka
  • kráska

    100% nejkrásnější herečka, a možná i žena (neviděl jsem všechny) na světě !!!!
  • Monica je nejkrásnější!

    Jo jo, máte recht, má jedinečné kouzlo a také ji považuji za nejkrásnější celebritu na světě (a po ní též Catherine-Zeta Jones)
    • Re: Monica je nejkrásnější!

      Norkys Batista je hezčí,Zeta se mi nelíbí
  • monička

    ta je taak krásná!! Kam se hrabou české modelky na ni!
    • Re: monička

      Zlatá slova. Monica je božsky krásná
      a sexy *3* *14* *4* *14* *3*
  • vše nejlepší ke krásné kariéře a novému začátku v budu krásných padesáti let. *14* *14*
  • Luky1987
    Monica Bellucci je porád hezká a sexy zenská, dobrá herecka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit