Přejít na výpis diskuzí

Mylène Farmer

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ssedenkova

    MYLENE

    Ahojte!! Naše drahá MYLENE má dnes narozeniny a má krásných 47 let!! Přeju jí hodně moc štěstí, zdraví, lásky a úspěchů a vím že jich bude ještě hodně!! Bon Anniversaire MYLENE!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Ale musím říct že bych to do ní neřekla!!! *14* *14* *14*
  • ssedenkova

    Point De Suture

    Ahoj všem !! Konečně vyšlo to nové cd POINT DE SUTURE!! je upe nádherné!!! těším se až na nějaké písničky Mylene udělá i klip!! písničky jsou nádherné *14* *14* *15* *15* koneckonců všechny její alba jsou krásné!! *1* *1* tak se tu mějte ale měli byste tu chodit častěji!!! *14* *14* *14* *14* pááááááááááá
    • Re: Point De Suture

      Nové CD je prostě super.Líbí se mi všechny písničky.Přímo je hltám.A každá z nich by mohla být singl.Už se moc těším na koncert.
  • Nový singl

    Tak jak se vám líbí nový singl Degeneration?Já jsem spokojen,ikdyž má lepší singly.Videoklip mě zklamal *9*
  • byl to překlep

    Tak jsem se překlepl, samozřejmě, že tady bude točit videoklip Mylene Farmer.
  • natáčení videoklipu v Čechách

    Od 9.6.2008 celý týden natáčí Mylane svůj nový videoklip v Čechách. Bude se natáčet v Bohnicích. Zatknou jí policisté DDR a bude na operačním sále. Vyrve se z pout a zasáhne všechny svým zpěvem, takže se všichni, lékaři a sestry svléknou donaha a začnou nazí tančit. Mám v tom hrát, takže to bude docela zajímavé. *14*
  • Mylene..!

    Ahoj všem,kteří mají rádi Mylene!Tušil jsem,že existuje,znal jsem nějaké její písně ale doslova mne uchvátila na DVD Avant que l'ombre... A Bercy 2006!!!A od té doby se můj život změnil- v podstatě není den abych si nepustil nějakou její písničku ať již doma z DVD a nebo třeba jen mp3 z mobilu...Netrpělivě čekám na její nové CD a na její koncertní turné 09,kdy jí uvidím živě v Bruselu a už nyní vím,že to bude životní zážitek a nejlepší koncert co jsem kdy viděl!!! (a že jsem už něco viděl) Mějte se fajn! *3*
    • Re: Mylene..!

      Standa
      Tak ten Brusel si vychutnaj. Boli sme partia 8 zo Slovenska v Nice 3.mája 2009. Ja som bol ten čo nahovoril tých ostatných siedmich ísť tam, bolo to niečo nadpozemské. Všetci sme poznali Live a Bercy 2006 a strašne sa nám páčilo, tak sme mali obavy, či môže byť ešte niečo lepšie. Nenachádzali sme slov !!!! Francúzi v hale boli ako v tranze, na sedačkách sedeli asi len chromí. Scénografia, choreografia, kvalita akustiky, všetko absolútne mimoriadne. Okamžite sme začali uvažovať, že ešte asi chceme vidieť aj iné koncerty - hoci aj z toho istého turné !!! Rozprávať by sa dalo donekonečna, treba jednoducho vidieť !!!!
    • Re: Mylene..!

      Závidím Ti v dobrém,že máš finance na to,cestovat po Evropě a jezdit po koncertech
      • Re: Re: Mylene..!

        Ahojky!Sehnat ty vstupenky byl spíše zázrak,navíc zase tak drahé nebyly a taková šance se už nemusí opakovat...Navíc nyní mám nějakých 14 měsíců na to něco našetřit a nějak to vysvětlit manželce... *3*
  • nováček

    Jelikož jsem tu nový,zdravím všechny fanoušky,ale mrzí mě že ja vás tu tak málo. *9*
    Ať žije Mylene!!! *14*
  • MYLENE

    Mno myslím že zatím ty videa budou stačit trochu jsem to tu rozšířila!!! Jen je škoda že MYLENE nebude nikdy zpívat v ČR !!! *9* *9* ale chtěla bych aby tu zpívala!! strašně bych se chtěla podívat na její koncert!! zatím se mi podařilo stáhnout si 3 její koncerty a všecky jsou nádherný a u všech brečím!! *15* *14* *14* PROSTĚ JE NEJLEPŠÍ PRO VŠECHNY CO JÍ MAJÍ RÁDI A NECHÁPU TO CO JÍ POMLOUVAJÍ KDYŽ POLOVINA JÍ NEZNÁ !!! MÁM JÍ STRAŠNĚ RÁDA MYLENE NAŠI
    JE SKVĚLÁ
  • MYLENE

    Nechápu s jakého důvodi se změnila diskografie Live á Bercy z roku 2006 ( myslím tím ty písničky ) jsou změněné protože ty písničky zpíva na koncetě Live á Bercy ale z roku 1997 a ne z 2006 *16* *16* *16* *5* *5* *5*
  • České weby o Mylene

    Pro Gautier: českých stránek o Mylene je hned několik.

    http://mylene-farmer.w z.cz/
    http://www.elle-mylene.bluci na.net/
    • Re: České weby o Mylene

      Odkazy fungujou, jen si tam vymažte tu mezeru (v částech 'w_z.cz' 'bluci_na.net'). Nevím, proč ji to tam vygenerovalo:

      http://mylene-farm er.wz.cz/
      http://www.elle-mylene.blucina.ne t/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit