Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi moje něj zpěvačka a taky herečka miluji tvoje filmy např.jsi můj život nebo divoký anděl chtěla bych být tak krásnaá jako ty
  • Hola Natalia Oreiro me jor artriz y, yolo haria casima usted.Mam used conse jo la si lmpre si lmpre sionante.Agenta mente Sara:-) :-) :-) :-) :-)
  • Ahoj Naty chtěla bych moc tvé tričko a moc promě znamenáš.Si moje nej herečka a chtěla bych být jako ty a jestli tam máš nějaké to tričko moc bych si ho přála pozdravem Sára:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
  • Hola Natalie Oreiro como estas *14*
    • Holá! Muy bien. Muchas gracias. love you! Your Nati <3
  • Heloo nati ! You are is beutyful celebrita and good I love you movies . (iam czech girl )
    • Holá! Thank you so so much for your kind words I love you Bramboria <3
  • natalia oreiro je proste naj a moc skvela herecka *14* *14* *3* *3*
  • ahoj milagros si moc super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* chtela bych bit jako ty
  • denisa.cuprova
    Já se ráda dívám na divokyho anděla proto že tam hraje Mily ona je tak moc hezká a umí byt nevychovaná a to se mě moc líbí a taky proto že umí rozveselit a hrát fotbal a taky zachránila v tom filmu Pabla Pavla Pavlo se mi moc líbí je moc pěkní Mohly byt někdy nový dily nebo to není ještě natočení Denisa *1* *4* *12*
  • vi ste tak krasna a mam po vas jmeno v tom serialu divoki andel hrajete dobre
  • Všechno nejlepší Naty! :)***

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit