Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
597 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podpis

    ak ma niekto podpis natalky poslite mi na tuto adresu>>>Dominika Murníková Koškovce 114 06712 Slovensko P.S.dakujem....prosim poslite!!!!!!!!!!!
  • natalka

    som natalka...pozdravujem vas....cmuky
  • Natalia je strašně krásná,příšerně sexy!!!!!!!!Krásnější ženská snad neni....
  • PODPIS

    ahoj mate niekdo jej podpis vlastnorucný??? Ja ho hledam uz dlouho. Asi ji napisem na tu adresu, uz som psala i na adresu fan klubu Aktov X a dosla mi original fotka Muldera a Scullyovej aj ich original podpis. Tak ozkousim a pak dam vedet. Dekuji ze aj vy mate radi Nataly Oreiro. Ja miluju i Matildu vo filme Leon /Natalie Porter/. Asi vsecky NATALIE jsou skveleeeeeeeee. Skoda ze ja som Jana a ne Natalie. Fnuk. I LOVE YOU CHOLITO AND I WILL GET TO YOU SOON. KISS FOR YOU. BYE
  • Muněca Brava

    Natálka je super.
  • KACHORRA

    Nataliine telenovely sú krásne ako sama ona! Ale ak niekto má internetové adresy na Nataliu Oreiro nech mi ich pošle na moju @-mail adresu.Aj odkazy z internetu na telenovely a downloady telenoviel Natalie Oreiro. Vopred ďakujem pekne. S pozdravom pre fanúšikov a samotnú Nataliu Oreiro Martin.
  • natálka je nej!!!!

    Nátálka je jedna z nejlepších zpěvaček co znám!!!
  • Natalka

    natalka je nejlepši a komu se nelibi tak je blby a nema vkus. Ja tě obdivuju. Jsi nejlepši
  • to je pro vsechny

    URCITE VAS ZAJIMA NATA.ORE.NAPISTE.
  • pro natalku

    natalka je skvela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit