Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HOLÁ Natalia maš skvěli serial Divoky anděl *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • amandao

    Vánoce :-)

    Všem přeju krásně prožité Vánoce a bohatého Ježíška *14*
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!

    Happy Birthday Natali....ať se ti daří ve tvé skvělů¨é kariéře...a také hodně lásky,štěstí a zdraví...užij si narozky seš bezva *14* *14* *1*
  • dvd divoký anděl

    Ahoj,
    ráda bych koupila divoký anděl na dvd. Pokud někjdo máte napište mi na e-mail normita12@seznam.cz ráda ho od vás koupím.
    Děkuji.
  • Kachora

    Ahoj Naty jestli si tohle čteš tak jsem ti chtěla říct že tě zbírám vždycky když o tobě píšou tak si tě vystřihnu a nalepim si tě do mího sešitu kterej patří jenom tobě jo a je mi jedno že tě někde třeba pomlouvaj ty budeš vždycky moje nejoblíbenější zpěvačka prosím tě kdyžtak sem napiš nákej kontak kde bych si mohla zažádat o autogram si fakt skvělá tak ahoj Vera
    • Re: Kachora

      nevím jestli si děláš legraci, ale jestli to myslíš vážně, tak na tom asi nejsi nejlíp, jak by si Natalia mohla číst tvůj vzkaz v ČEŠTINĚ a jak by vůbec našla tyhle stránky???to bolí... *1*
  • naty

    Naty te quiero mucho.
  • Ahoj Lidi!Naty je super
  • Pro Naty

    Natalia je ta nej holčička a doufám,že jí to děťátko vyjde a ať je jeho otcem Ricardo.
  • Ahojky lidi.
    Prosím Vás, nevíte kdy a kde poblíž ČR kincertuje Natália? Děkuji Vám za Vaše odpovědi:-)
    • anet3
      Naty měla koncert před rokem v Polsku. Letos jela turné jen po Rusku. Měla zájem i pražská agentura, bohužel se nedohodli na podmínkách, ale údajně mají pořád zájem! Doufejme, že to tedy vyjde příští rok :) Abys o koncert nepřišla, sleduj web www.nataliaoreiro.cz nebo facebook Natalia Oreiro CZ!
  • NATALIE IS VERRY GOOD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit